Elon Musk’ın Google Kurucusunun Eşiyle İlişkisi İddiası – Hollywood Life


Elon Musk'ın Google Kurucusunun Eşiyle İlişkisi İddiası – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Rob Latour/Shutterstock

elon musk uzun zamandır arkadaşının karısıyla ilişkisi olduğu bildirildi Sergey Brin geçen yılın sonunda, tarafından bildirildiğine göre, Google kurucusundan evliliğini bitirmesini istemek WSJ. Milyarder Tesla CEO’su, Sergey’in karısıyla “kısa bir ilişkiye girdi”, Nicole Shanahan, Aralık 2021’de çift ayrılırken, çıkışa göre hala birlikte yaşıyor. Birkaç hafta sonra, Sergey uzlaşmaz farklılıklar nedeniyle boşanma davası açtı. HollywoodYaşam Elon, Sergey ve Nicole için temsilcilere ulaştı.

Elon Musk'ın Google Kurucusunun Eşiyle İlişkisi İddiası – Hollywood Life
Elon Mush’ın Sergey Brin’in eşi Nicole Shanahan ile ilişkisi olduğu bildirildi. (Rob Latour/Shutterstock)

Aynı ay gerçekleşecek olduğu iddia edilen ilişki, Elon eski kız arkadaşıyla ikinci bir bebeği karşıladı Grimes Konuya yakın bir kaynağa göre, 2021 Miami Art Basel sırasında, iki teknoloji devinin dostluğuna kibosh koydu ve Sergey mali danışmanlarına Elon’un çeşitli işletmelerindeki yatırımlarını satma talimatı verdi. WSJ. Sergey, daha önce, otomobil üreticisinin üretim sorunlarıyla mücadele ettiği 2008 mali krizi sırasında Tesla’ya yardım etmek için 500.000 dolar harcamıştı.

Elon’un bu yılın başlarında bir partide dizlerinin üzerine çökerek Sergey’den af ​​dilediği bildirildi. WSJ kaynaklar. O sırada Sergey’in özrü kabul ettiği söylendi, ancak eski arkadaşların ilişkisi şu anda o kadar gergin ki, konuşamıyorlar.

Elon Musk'ın Google Kurucusunun Eşiyle İlişkisi İddiası – Hollywood Life
Elon Musk’ın iddia edilen ilişkisi, Grimes ile ikinci bir bebeği kucağına aldığı ay içinde sona erdi. (David Fisher/Shutterstock)

Bayan Shanahan, bu ayın başlarında bir röportajda boşanması hakkında yorum yaptı. “Sergey ve benim çocuğumuzun iyiliği için onurlu, dürüst ve uyumlu bir şekilde ilerlememizi umuyorum. Ve ikimiz de bunun için çalışıyoruz” dedi. disk.

Haber, Elon için hem kişisel hem de profesyonel hayatında çalkantılı bir dönemde gelir. Bu ayın başlarında, eski sevgilinin kehribar duydum eski Neuralink yöneticisi ile gizlice ikizleri karşıladı Shivon Zilis Kasım 2021’de. Bir haftadan kısa bir süre sonra, Elon’un 76 yaşındaki babası, Errol Musk, 35 yaşındaki üvey kızıyla bir değil iki plansız bebeği olduğunu duyurduğunda dünyayı şok etti. Errol, “Dünyada olmamızın tek nedeni üremek” dedi. Güneş 13 Temmuz’da yayınlanan bir röportajda. “Bir çocuğum daha olsa yapardım. Olmaması için bir neden göremiyorum.” Elon da o zamandan beri biriyle çıktı ve ayrıldı Natasha Bassett.

Bu arada Elon, Twitter’ı satın almak için planladığı 44 milyar dolarlık anlaşmadan çekildi ve sosyal medya platformunun kendisine dava açmasına neden oldu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/24/elon-musk-relationship-wife-google-founder/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir