Elon Musk’ın GF’si Natasha Bassett, Anne Maye’i ‘Elvis’ Prömiyerine Getiriyor – Hollywood Life


Maye Musk Natasha Bassett


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

elon muskkız arkadaşı Natasha Bassett29 yaşında, 50 yaşındaki milyarder ve sevgili annesiyle bazı ciddi bonus puanlar kazandı, maya misk, 74! Son birkaç aydır gizli moda geçtikten sonra, HollywoodYaşam ŞİDDETLE, Natasha’nın – kim olduğunu öğrendi Baz LuhrmannYakında çıkacak olan Elvis biyografisi — merakla beklenen filmin Cannes galasına Elon’un annesi Maye’i konuğu olarak getirdi. Bir kaynağa göre, “Elon ve Natasha hala güçleniyor ve zamanla Natasha annesi Maye ile sağlam bir bağ geliştirdi. Maye, Elon’un dünyasındaki en önemli kişi ve onun Natasha’ya hayran olması onun için çok şey ifade ediyor.”

HollywoodYaşam Elon ve Natasha’nın 17 Şubat’ta Los Angeles, Kaliforniya’daki özel jetinden çıkarken — o zamanlar — güzel kızıl saçlı “gizemli” bir kadınla çekilmiş bir fotoğrafın ardından çıktıklarını bildiren ilk haber kaynağı oldu. Bir ay sonra, Mart ayında Elon’un eski sevgilisi Grimes34 yaşındaki Vanity Fair’in kapağında, Elon ile dünyaya ikinci bir çocuğu bir vekil aracılığıyla memnuniyetle karşıladığını açıkladı. Hayranların hala Tesla’nın kurucusuyla birlikte olduğunu tahmin etmesinin ardından Grimes, aynı gün ayrıldıklarını söylediğinde durumu netleştirdi. O zamandan beri Elon ve Natasha DL’deler ve şimdiye kadar birlikte olduklarına dair küçük ipuçları veriyorlar. 26 Mayıs’ta Maye, ikisi prömiyer için geldiğinde Natasha ile Instagram hikayesinde bir fotoğraf paylaştı. Maye, etiketinin yanında emoji kalpleriyle ona biraz sevgi gösterdi. İki bayan halıyı birlikte yürümedi ve etkinlikte aynı karede görünmemeye özen gösterdi.

Kaynağımıza göre, “Natasha, bu hafta Maye’den başrolde olduğu Cannes’a gitmesini istediğinde büyük brownie puanları aldı. Elon’un iş yükümlülükleri vardı ve gidemedi. Artı, Elon ve Natasha hala onu DL’de tutmaya çalışıyor. Maye, Elvis’in büyük bir hayranı ve Natasha’nın filmde rol almasının çok şaşırtıcı olduğunu düşündü.” Olarak HollywoodYaşam Ayrıca ÖZEL OLARAK bildirildiğine göre Elon, Natasha’yı sevgili annesiyle Los Angeles’ta jetinden inerken fotoğraflandıkları sıralarda tanıştırdı. Ailesine son derece yakın olduğu için. Aslında, onu zaten annesiyle tanıştırdı ve anlaştılar.”

Maye Musk Natasha Bassett
Elon Musk’ın annesi Maye, 25 Mayıs 2022’de Cannes’da kız arkadaşı Natasha Bassett’in yaklaşan filmi ‘Elvis’in galasına katıldı. (Shutterstock)

Ve görünüşe göre hanımlar, Cannes’a yaptıkları denizaşırı gezilerinde, içeriden birinin dediği gibi, “İkisi de galaya katıldılar ve harika zaman geçirdiler. Cannes’da birlikte daha fazla zaman geçirdiler ve hiç olmadığı kadar yakınlaştılar. Maye filmi sevdi ve Natasha’nın ne kadar yetenekli olduğundan çok etkilendi. Sonunda, Natasha’nın bu etkinlikte kendisine katılmasını istemesi onu çok duygulandırdı çünkü bunun Natasha için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve herhangi birinin gelmesini isteyebilirdi.”

Peki Elon, annesinin sevgilisine yakınlaşması hakkında ne düşünüyor? Kaynak söyledi HollywoodYaşam Yakın zamanda Twitter’ı satın alan Space X’in kurucusu, annesinin Natasha’ya yaklaşmasıyla tamamen aynı fikirde. “Elon, dünyadaki en sevdiği iki kadının, annesinin ve Natasha’nın bunu birlikte yaşamasının harika olduğunu düşünüyor. Natasha’nın onu yanına alması onun için gerçekten çok şey ifade ediyor. HollywoodLife, şimdiye kadar herhangi bir yorumda bulunmayan Elon ve Natasha’nın temsilcilerine ulaştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/elon-musk-girlfriend-natasha-bassett-brings-mom-maye-elvis-premiere/

Yorum yapın

SMM Panel