Elon Musk’ın Ex Grimes’ın ‘Gerçek Olmadığına’ İnandığı Bildirildi – Hollywood Life


Elon Musk'ın Ex Grimes'ın 'Gerçek Olmadığına' İnandığı Bildirildi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

elon musk51, eski kız arkadaşını düşünüyor GrimesYeni bir rapora göre 34, “mükemmel bir arkadaş”tı, ancak “gerçek” değildi. Tesla CEO’su, şarkıcının aşkları sırasında “kendi yarattığı bir simülasyon” olduğunu düşündü, Devin Gordon BBC’nin yeni belgesel dizisindeki iddialar Elon Musk Gösterisi, Güneş bildirildi. Devin, Grimes’ın kendisine çılgın bir açıklamayla geldiğini ve bunun kulağa geldiği kadar “çılgın” olduğunu düşünmediğini de açıkladı.

Çıkışa göre, “Bana defalarca Musk’ın onun gerçek olmadığı teorisine sahip olduğunu söyledi” dedi. “Onun kendisi tarafından yaratılan ve onun beyin korteksinde ona mükemmel bir arkadaş olarak var olan bir simülasyon olduğunu. Kulağa biraz çılgınca ve hatta belki biraz ürkütücü geliyor, ancak onunla aynı fikirde. Kendisi için mükemmel bir şekilde yaratılmış bu simülasyon gibi hissettiğini söyledi.”

Elon Musk, Grimes
Grimes ve Elon Musk önceki bir etkinlikte. (Matt Baron/Shutterstock)

Elon ve Grimes 2018’den beri çıkıyor ve çıkıyor ve aralarında iki çocuk var. XÆ A-122 ve 10 aylık Exa Karanlık. Belgesel dizisinin başka bir klibinde Devin, görünüşe göre, her ikisi de garip teori üzerinde hemfikir olmalarına rağmen, Elon ve Grimes’ın iyi bir eşleşme olduğunu ve korkunç bir düşünce deneyi üzerinde bağ kurduklarını açıkladı. “İkisi de Roko’s Basilisk adlı geleceğe dair korkunç bir AI teorisi hakkında benzer bir inek şakası yaptılar, ki bunu gerçekten anlamadım bile” dedi. “Ve ilgi alanları onunkiyle aynı ve müziği çok teknolojik.”

Bir zamanlar istikrarlı olan çift, üç yıl çıktıktan sonra Eylül 2021’de ayrıldı, ancak Grimes, ilişkilerinin şu anki durumu hakkında “gerçek bir kelime” olmadığını söyledi. Muhtemelen ondan erkek arkadaşım olarak bahsederdim ama çok akıcıyız” dedi. Vanity Fair. “Ayrı evlerde yaşıyoruz. Biz en iyi arkadaşız, ”diye açıkladı o sırada. “Sürekli birbirimizi görüyoruz… Biz sadece kendi işimizi yapıyoruz ve diğer insanların bunu anlamasını beklemiyorum.”

Grimes, Elon Musk
Grimes ve Elon’un başka bir fotoğrafı. (Matt Baron/Shutterstock)

Elon’un Grimes ile olan ilişkisinden ve daha fazlasından bahseden Devin’e ek olarak, Elon’un iki eski karısı da belgesellerde yer alıyor ve milyarderle geçirdikleri zamana ilişkin bakış açılarını tartışıyorlar. Justine Musk2000’den 2008’e kadar Elon ile evli olan , evlilik danışmanları aracılığıyla Elon’un boşandığını öğrendiğini açıkladı ve talulah rileyElon’la iki kez evlenen, onun daha yumuşak yanından bahsediyor, Güneş bildirildi.

Elon Musk Gösterisi 12 Ekim’de BBC’de gösterime girdi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/16/elon-musk-grimes-wasnt-real-created-mind-docuseries-report/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir