Elon Musk’ın Eski Justine’i, İsim Değişikliğinden Sonra 18 Yaşındaki Yaşları Hakkında Paylaşımlar Yaptı


Elon Musk, Johnny Depp ve Amber Heard Davasında Tartışıyor

Justine Wilson çocuklarının arkasında duruyor.

Mahkemede elde edilen belgelerde E! 20 Haziran tarihli haberler, elon musk ve Justine’in trans kızı yeni bir doğum belgesi ve isim değişikliği talep etti. Vivian Jenna Wilson Nisan ayında Los Angeles County Yüksek Mahkemesi aracılığıyla. 18 yaşındaki kadın ayrıca cinsiyet tanımasının erkekten kadına değiştirilmesini istedi.

Haberin ortasında, 2008’de Elon’dan ayrılan Justine, Twitter’a gitti. bir konuşmayı paylaş Vivian’la mı yoksa ikiz kardeşiyle mi konuştuğunu belirtmemiş olsa da, 18 yaşındaki ikizlerinden biriyle çocuklukları hakkında konuşmuştu. Kızıl Misk.

Justin, “‘Garip bir çocukluk geçirdim’,’ dedi 18 yaşındaki çocuğum. ‘Olduğum kadar normal göründüğüme inanamıyorum'” dedi. “Seninle gurur duyuyorum” dedim.

18 yaşındaki kızının “Kendimle gurur duyuyorum” yanıtını verdiğini söyledi.

Belgelere göre, Elon ve Justine’in kızı Vivian, isim değişikliğinin gerekçesinin bir kısmını açıklarken, “artık onunla yaşamadığını” veya “biyolojik babamla herhangi bir şekilde, şekil veya biçimde ilişkili olmak istediğini” söyledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335445/elon-musk-s-ex-justine-shares-supportive-message-about-their-18-year-old-after-name-change?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel