Elon Musk’ın Çocuğu Yıldızın Soyadını Bıraktı ve Cinsiyetini Kadın Olarak Değiştirdi – Hollywood Life


elon misk


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Rourke/AP/Shutterstock

Elon Musk’ın çocuk, bir mahkemenin 22 Haziran Çarşamba günü SpaceX kurucusunun soyadını bırakmasına izin vermesine karar vermesinin ardından adını resmen değiştirdi. Elon’un eski karısıyla paylaştığı 18 yaşındaki çocuk Justine Wilson, tarafından alınan mahkeme belgelerinde gösterildiği üzere, adının ve cinsiyet kimliğinin değiştirilmesine ilişkin dilekçesinin itirazsız kabul edilmesini sağladı. HollywoodLife. “Davacı’nın adı değiştirilmiştir. Xavier Alexander Musk ile Vivian Jenna Wilson. Davacının cinsiyeti erkekten kadına değiştirilmiştir” deniyor dosyada.

Elon Musk'ın Çocuğu Yıldızın Soyadını Bıraktı ve Cinsiyetini Kadın Olarak Değiştirdi – Hollywood Life
Mahkeme, yasal olarak Vivian’ın adını ve cinsiyetini değiştirmesine izin veren belgeler. (Kaliforniya Yüksek Mahkemesi)

Vivian ve ikiz kardeşi grifon Nisan’da 18 yaşına girdi ve milyarderin çocuğu, doğum gününden sonraki gün değişikliği yaptırmak için evrakları dosyaladı. Değişikliğin nedeninin “Cinsiyet Kimliği ve artık biyolojik babamla hiçbir şekilde, şekil ve biçimde birlikte yaşamamam veya onunla ilişki kurmak istememem” olduğunu açıkladı.

Vivian ve Griffin, Elon’un en büyük çocuklarıdır. İkizler, Elon’un ilk karısı Justine ile IVF yardımıyla tasarlandı. İkizler doğmadan önce Elon ve Justine’in bir oğulları oldu. Nevada İskender, ne yazık ki sadece 10 hafta sonra öldü. Çiftin daha sonra bir dizi üçüzleri oldu: Kai, Sakson ve Damian. Milyarder, on yıldan fazla bir süre sonra, o zamanki kız arkadaşı olduğunda tekrar baba oldu. Grimes oğulları vardı X Æ A-Xii. Elon ve Grimes da bir kızı karşıladı Exa Dark Sideræl Musk gizlice. Elon ve Grimes, kızları halka duyurulduğunda ayrılmışlardı.

Elon Musk'ın Çocuğu Yıldızın Soyadını Bıraktı ve Cinsiyetini Kadın Olarak Değiştirdi – Hollywood Life
Elon, eski sevgilisi Justine ve Grimes arasında 7 çocuk babasıdır. (Matt Rourke/AP/Shutterstock)

Her iki ebeveyn de, haber çıkmadan kısa bir süre önce kızlarına desteklerini gösterdi. elon tweetlendi 19 Haziran Pazar günü bir Babalar Günü mesajı yayınladı: “Bütün çocuklarımı çok seviyorum” yazdı. Justine, ikizlerden biriyle, “tuhaf bir çocukluk” geçirmesine rağmen, çocuğunun “normal” görünmekten “gurur duyduğunu” söylediğini açık bir şekilde paylaştı. Justine tweetlendi “Seninle gurur duyuyorum” demişti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/elon-musk-child-last-name-change-gender/

Yorum yapın

SMM Panel