Elon Musk Yeni İkizleri Onaylarken Nick Cannon Tepki Verdi – Hollywood Life


Nick Cannon ve Elon Musk


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

7 Temmuz Perşembe günü, elon musk Neuralink yöneticisinden doğan ikizlerin babası olduğunu doğruladı Shivon Zilis Kasım 2021’de, aracılığıyla Sayfa Altı. Ve üretken baba Nick Cannon Rapçi ve program sunucusu, Elon’un tekrar baba olma konusundaki son tweetine yanıt vermek için Twitter’a gittiği için kesinlikle destekleyici. 51 yaşındaki Elon, gizli doğum haberinin duyulmasının ardından 7 Temmuz’da “Az nüfus krizine yardım etmek için elimden gelenin en iyisini yapıyorum” diye tweet attı. “Düşen bir doğum oranı, uygarlığın karşı karşıya olduğu en büyük tehlikedir.” 41 yaşındaki Nick, “İşte orada kardeşim!” Diye yanıt verdi. maksimum maruz kalmaya yönelik bir sosyal medya tepkisinde.

Tesla patronu, bir kızı ağırlamadan bir ay önce doğan ikizlerin babası olduğu söylentilerini doğruladı. kirler, 34, vekil aracılığıyla. Haber ajansının Elon’u yeni ikizleri için tebrik ettiği ve buna “teşekkürler” yanıtını verdiği ve ardından “Büyük ailelere bravo” dediği Elon’un şimdi aralarında iki ikiz ve bir üçüz olmak üzere on çocuğu var. Trajik bir şekilde, Elon’un ilk çocuğu, oğlu Nevada İskender, (ilk eşiyle Justine Wilson)2002 yılında sadece 10 haftalıkken ani bebek ölümü sendromundan öldü. Güneş.

Daha sonra ikizleri karşıladı Vivian ve grifon18, ayrıca 2004 yılında Justin ile birlikte. Vivian, eskiden Xavier, Nisan ayında kadın olarak cinsiyet kimliklerini yansıtacak şekilde adlarının yasal olarak değiştirilmesini talep etti. Milyarder babasıyla bağlarını koparma arzusuyla Musk soyadını da bıraktı. Elon karşıladı Kai, Sakson, ve Damian, 15, 2006’da Justine ile birlikte. Daha sonra bir oğlu oldu, X Æ A-Xii (X AE A-XII) 4 Mayıs 2020’de Grimes ve kızı ile vekil aracılığıyla, Exa Dark Sideræl Musk 2021 sonlarında.

Nick Cannon ve Elon Musk
Nick Cannon ve Elon Musk (Shutterstock)

Bu arada, Nick Cannon da şu anda iki çocuğun daha doğumunu beklediği için toplamını dokuza çıkaran 10 çocuğa yaklaşıyor. Çoklu tirelemenin modellerle birlikte bebekleri var Bre Tiesi31 ve Abby De La Rosaayrıca 31. 11 yaşındaki ikizleri paylaşıyor Fas ve Monroe ile birlikte Mariah Careyhem de oğlu Altın “Sagon”5 ve kızı Güçlü Kraliçe1, aktris ile Brittany Çanı,34. Abby zaten ikiz annesi Zillion ve Zion1.

Ve yürek burkan bir trajedide, Elon’la bebek bir oğlunun kaybını da paylaşıyor. Beş aylık bebeği, Zenkiminle modeli vardı Alyssa Scott26, Aralık 2021’de beyin tümöründen öldü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/08/nick-cannon-reacts-elon-musk-confirms-new-twins/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir