Elon Musk, Yargılama Ortasında Amber Heard ve Johnny Depp’i Övdü – Hollywood Life


elon musk


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MICHAEL REYNOLDS/EPA-EFE/David Fisher/Shutterstock

elon musk Eski sevgilisini savunmak için konuştu kehribar duydu ve eski kocası Johnny Depp eski çiftin mevcut hakaret davasını eleştiren bir sosyal medya gönderisine yanıt olarak. podcast sunucusu lex fridman 27 Mayıs’ta tweeted, “Johnny Depp ile Amber Heard arasındaki denemeden çıkarımlarım: 1. Şöhret (bazıları için) bir cehennem uyuşturucudur. 2. Psikiyatristler ve avukatlar, büyük ölçüde değişen beceri seviyelerine sahiptir. 3. Milyonlarca insana yalan söylemek, insanların yapabileceği bir şeydir. 4. Aşk dağınık olabilir. 5. Mega bira bardağı.” Milyarder Tesla’nın kurucusu, “Umarım ikisi de yoluna devam eder. Ellerinden gelenin en iyisini, her biri inanılmaz. ”

Elon’ın eski kız arkadaşı için ısrar etmesi hayranlar için sürpriz olabilir. su adamı oyuncu ve eski ajanı Hıristiyan Karino İddiaya göre Elon’la sadece “boşluğu doldurmak” için çıktı. Duruşma sırasında, Amber’in “üzgün” olduğunu söylediği 2017 tarihli bir metin değişimi okundu. [the] Elon’dan ayrılık”. Christian, “Ona âşık değildin ve bana bin kere söyledin, sadece boşluğu dolduruyordun” diye yanıtladı. Elon ve Amber, Johnny’den ayrılmasının ardından 2017’de romantik bir ilişki yaşadı.

Bu arada, duruşmadaki kapanış argümanları 27 Mayıs’ta gerçekleşti ve jüri tarafından yapılacak müzakereler, Amber’in aile içi istismardan kurtulma hakkında bir makale yazdığında Johnny’nin kariyerine zarar verip vermediğini belirlemeye başlayacak. Washington post, ancak eserde herhangi bir kişinin adını vermedi. Johnny tüm iddiaları reddediyor. Ancak Amber, Johnny ve ekibinin ona karşı bir karalama kampanyası başlattığını iddia ederek 100 milyon dolar karşılığında ona karşı dava açtı.

Duruşmanın başlarında, bir kaynak ÖZEL HollywoodYaşam Johnny’nin İngiltere’deki İngiliz tabloid aleyhindeki İngiltere’deki iftira davası davasını kaybetmesine rağmen, davanın sonucu için büyük umutları var. Güneş ona “karı döven” dediği için. “Londra’daki davada yaşananlara rağmen, Johnny Bu dava için mahkeme günleri ilerledikçe daha da kendinden emin hissediyor” dedi. “Bu sefer Amerika’ya döndükleri için çok farklı hissettiriyor ve Johnny daha önce yanında olamayan taraftarları var.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/elon-musk-praises-amber-heard-johnny-depp-trial/

Yorum yapın

SMM Panel