Elon Musk ve 4 Oğlu Papa Francis ile Buluştu


Elon Musk, Johnny Depp’e Karşı Amber Heard Davasında Tartışıyor

elon musk Nadir bir aile fotoğrafını paylaşmak için kısa bir aradan sonra Twitter’a döndü.

1 Temmuz’da Tesla ve SpaceX’in milyarder CEO’su oğulları ile bir fotoğrafını tweetledi grifon18 ve 16 yaşındaki üçüzler Kai, Damian ve Sakson ile poz vermek Papa Francis İtalya’ya son bir gezi sırasında.

Elon yazdı“Dün @Pontifex ile tanışmaktan onur duydum.”

İtalyan gazetesine göre Cumhuriyet, işadamı ve papaz Vatikan’daki Casa Santa Marta’da 40 dakikalık bir toplantı yaptı. Çıkış, Elon’un dünyayı ve insanlığı iyileştirme konusundaki fikirlerinden bahsettiğini söyledi.

Dünyanın en zengin insanı Elon, dört genç oğlunu ilk karısıyla paylaşıyor Justine Wilson. Griffin’in bir ikizi var ve Nisan ayında Los Angeles mahkemesine adını değiştirmek için başvuruda bulundu. Vivian Jenna Wilson yeni cinsiyet kimliğine göre. Dosyasında, “Artık biyolojik babamla hiçbir şekilde, şekil veya biçimde birlikte yaşamıyorum veya onunla ilişki kurmak istemiyorum” dedi. Bir yargıç 22 Haziran’da Vivian’ın talebini kabul etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336664/elon-musk-and-4-of-his-sons-meet-pope-francis?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir