Elon Musk, Karardan Önce Amber Heard ve Johnny Depp Hakkında Fikrini Paylaştı


İfadesi sırasında, Carino’ya Ağustos 2017’de Heard ile yaptığı bir metin alışverişi hakkında soru soruldu ve Carino kendisine “Ayrılıkla uğraşmaktan nefret ediyorum. İşlerin halka açılmasından nefret ediyorum. C, çok üzgünüm.” Ajan mahkemeye, “Elon’dan ayrılmaktan bahsettiğine inanıyorum” dedi. Heard’a “Ona âşık değildin ve bana binlerce kez boşluğu doldurduğunu söyledin” yazarak geri mesaj attığını doğruladı.

Ayrıca, “Biliyorum, ama kendi zamanımda yas tutmak ve iyileşmek için zaman istedim” diye mesaj attığını da doğruladı. Carino mahkemeye, “Bu satırda Johnny’den mi yoksa Elon’dan mı bahsettiğini bilmiyorum” dedi.

Heard, başka bir mesaj alışverişinde Carino’ya şöyle yazdı: “Yine bir adamın dikenlere tek başıma düşmeme izin vermesinden nefret ediyorum.” Carino, “Ünlü ünlülerle çıkmayı bırakırsan bunu durdurabilirsin. Ünlü olmayan büyük bir adamla birlikte olabilirsin.”

Bu haftanın başlarında, duruşmanın son günlerinde, Heard’ın avukatı mahkemede Depp’in Ağustos 2016’da Carino’ya gönderdiği ve aktörün eski sevgilisinin “topyekün küresel aşağılanma için yalvardığını” söylediği ve ayrıca onunla ilişkisine atıfta bulunduğu bir metin mesajı okudu. Musk, milyarder “Mollusk” olarak adlandırıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332717/elon-musk-shares-opinion-about-amber-heard-and-johnny-depp-before-defamation-trial-verdict?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel