Elon Musk Görünüşe göre Shivon Zilis ile Karşılama İkizlerini Tartıyor


Elon’un babası bir mühendis ve Elon gibi Güney Afrika’da doğdu. 2015 biyografisinde Elon Musk: Tesla, SpaceX ve Fantastik Bir Gelecek Arayışıyazar Ashlee Vance Elon ve babasının zor bir ilişkisi olduğunu yazdı. duygusal bir 2017 Yuvarlanan kaya Röportajda Elon, babasını eleştirdi ve yetiştirilme tarzı hakkında konuştu, ebeveynleri ayrıldıktan sonra babasının yanına taşındığını ve bunun “iyi bir fikir olmadığını” söyledi.

Errol anlattı Yuvarlanan kaya“Çocuklarımı seviyorum ve onlar için her şeyi seve seve yaparım.”

2015 yılında Forbes Röportajda Elon’un babası, çocuklarını denizaşırı gezilere götürdüğünü söyledi. “Anneleri ve ben çok küçükken ayrıldık ve çocuklar benimle kaldı” dedi. “Onları dünyanın her yerine götürdüm.”

Elon’un annesinden boşandıktan sonra mayaErrol evli Heideannesi Jana Bezuidenhout, o zaman 4 yaşındaydı. Errol ve Heidi de ayrılmadan önce birlikte iki kızları oldu. 2017’de Errol ve Jana’nın birlikte bir bebeği oldu, oğlum Elliot.

Errol İngiltere’ye şunları söyledi: Pazar günleri 2018’de, Jana bir önceki yıl onunla temasa geçti. Gazeteye “Yalnızdık, kayıp insanlardık” dedi. “Bir şey diğerine yol açtı – buna Tanrı’nın planı ya da doğanın planı diyebilirsiniz.”

onunda ekledi Pazar günleri Jana’yı üvey kızı olarak görmediğini ve uzun süre aileden uzakta büyüdüğünü söyledi. Kendisi ve oğluna destek olmaya yardım ettiğini ve onlarla birlikte yaşamamasına rağmen onları düzenli olarak gördüğünü söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337165/elon-musk-seemingly-weighs-in-on-welcoming-twin-babies-with-shivon-zilis?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir