Elon Musk, Google Kurucusunun Eşiyle İlişkisi Olduğunu Reddetti – Hollywood Life


elon musk


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock/Rob Latour/Shutterstock

elon musk51 yaşındaki , Google’ın kurucu ortağıyla ilişkisi olduğu iddia edilen suçlamalara karşı konuştu Sergey Brin‘eşi, Nicole Shanahan. “Bu toplam bs. Sergey ve ben arkadaşız ve dün gece birlikte bir partideydik!” Elon Twitter’da yazdı 24 Temmuz. Bu, yeni bir hikayeye yanıt olarak geldi. WSJ Bu, Elon’un Aralık 2021’de Sergey’in eşi Nicole ile çift ayrılırken “kısa bir ilişkiye girdiğini” iddia etti.

“Nicole’u üç yılda sadece iki kez gördüm, ikisinde de çevremde birçok insan var. Romantik bir şey yok,” dedi Elon da. İçinde ikinci tweetElon, ilişkinin asla yaşanmadığına dair iddialarını ikiye katladı. “Yıllardır seks bile yapmadım (iç çekme),” dedi.

elon musk
Elon Musk; Nicole Shanahan (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock / Rob Latour/Shutterstock)

Elon vurmaya devam etti WSJ daha fazla tweet’te iddia edilen sahte hikaye için. “Karakter suikast saldırıları bu yıl yeni bir seviyeye ulaştı, ancak makalelerin hepsi boş hamburger” dedi. “Çılgınca saatlerce çalışıyorum, bu yüzden kurnazlıklar için fazla zamanım yok. Bu iddia edilen yanlış davranışlara karışan kilit kişilerin hiçbiri ile röportaj bile yapılmadı!” O da suçladı WSJ kendisi ve şirketi Tesla hakkında “çok fazla bs hit parçası” yayınlamak. Elon, “Açıkçası onlar için utanç verici” diye yazdı.

Elon’un sözde ilişkisi, Sergey’in Nicole’den boşanma davası açmasından sadece haftalar önce gerçekleşecekti. Yine o sıralarda, Elon eski kız arkadaşıyla ikinci bir bebeği karşıladı. Grimes. Elon ve Nicole’ün iddia edilen cinsel ilişkisinin, Sergey ile olan dostluğuna son verdiği bildirildi. Bir kaynak anlattı WSJ Sergey’in mali danışmanlarına Elon’un çeşitli işletmelerindeki yatırımlarını satmaları talimatını verdiği ve bunun da iddiaya göre Elon’un Sergey’den af ​​dilemesine neden olduğu bildirildi. HollywoodYaşam yorum için Elon, Sergey ve Nicole’ün temsilcilerine ulaştık, ancak henüz bir yanıt alamadık.

Elon’un özel hayatındaki drama internette dolaşıyor. Bu ayın başlarında, Elon’un eski Neuralink yöneticisi ile gizlice ikizleri karşıladığı ortaya çıkmıştı. Shivon Zilis Kasım 2021’de. Elon, haberi doğruladıktan sonra “Nüfus azlığı krizine yardım etmek için elimden gelenin en iyisini yapıyorum” diye tweet attı. “Düşen bir doğum oranı, uygarlığın karşı karşıya olduğu en büyük tehlikedir.” Ayrıca Elon’un 76 yaşındaki babası, Errol Muskgeçtiğimiz günlerde 35 yaşındaki üvey kızıyla bir değil iki plansız bebeği olduğunu duyurdu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/25/elon-musk-denies-affair-wife-google-founder-tweets/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir