Elon Musk Gizlice İkizlerin Babası Oldu Yeni Mahkeme Belgeleri – Hollywood Life


elon musk


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

elon musk51 ve Neuralink firmasında bir çalışan, Shivon Zillis, 36, geçen Kasım ayında Austin, Teksas’ta ikizleri karşıladı. Ve Nisan 2022’de çift, mahkemeye çocuklarının isimlerini “babalarının soyadını alacak ve annelerinin soyadını göbek adlarının bir parçası olarak içerecek” şekilde değiştirmesi için dilekçe verdi. Mahkeme belgelerine göre, talepleri bir ay sonra onaylandı. İş İçeriden.

Elon Musk mahkeme belgeleri

Elon Musk Gizlice İkizlerin Babası Oldu Yeni Mahkeme Belgeleri – Hollywood Life

Shivon, LinkedIn’de Elon’un kurucu ortağı olduğu bir nöroteknoloji firması olan Neuralink’te operasyonlar ve özel projeler direktörü olarak tanımlanıyor. 2017’den beri teknoloji şirketinde çalıştı ve daha önce Tesla’da yapay zeka konusunda proje direktörü olarak çalıştı. Business Insider, Elon’un 44 milyar dolarlık anlaşmasının gerçekleşmesi durumunda, Twitter’ı yönetmek için potansiyel bir seçim olarak “yüzdüğünü” bildirdi. Elon gibi, o da Yale Üniversitesi’nde ekonomi ve felsefe okumak için Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınmadan önce Kanada’da doğdu ve burada onların üniversite hokey takımında da oynadı.

Shivon ve Elon’un ikizlerinin SpaceX’in kurucusu ve müzisyeninden sadece “haftalar” önce doğduğu bildirildi Grimes (gerçek adı kim Claire Boucher) vekil aracılığıyla bir kızı karşıladı. adlı kız, Exa Dark Sideræl Musk çiftin ikinci çocuğu. Şarkıcı ilk çocuğunu dünyaya getirdi. X Æ A-Xii (X AE A-XII) 4 Mayıs 2020’de.

Tesla’nın kurucusu, açık sözlü daha yüksek doğum oranlarının savunucusuilk karısıyla paylaştığı beş çocuğu daha var Justine Wilson. O ikizlerin gururlu babası grifonve Vivian, 18, IVF yoluyla doğdu. Geçen ay Xavier doğumlu Vivian, kadın olarak yeni cinsiyet kimliğini yansıtmak ve Musk’ın soyadını bırakmak için isimlerini değiştirmek için başvuruda bulundu. tarafından elde edilen belgeler, HollywoodYaşam Haziran ayında, Vivian’ın “Cinsiyet Kimliği ve artık biyolojik babamla hiçbir şekilde, şekil veya biçimde birlikte yaşamadığım veya biyolojik babamla ilişki kurmak istemediğim gerçeği” nedeniyle değişiklik için başvurduğunu belirtti. Elon ve Justine üçüzlerin ebeveynleri Kai, Damian, & Saksafon, Tüp bebek yoluyla da doğan 15 kişi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/06/elon-musk-secretly-fathered-twins-neuralink-executive-shivon-zilis-court-docs/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir