Elliot Page ve Yolculuklarını Paylaşan Daha Fazla Transseksüel Yıldız


Yıllarca cinsiyet disforisi ile sessizce mücadele ettikten sonra, Juno şap, Aralık 2020’de transseksüel olarak çıktı. O sırada bir sosyal medya açıklamasında “Sevincim gerçek ama aynı zamanda kırılgan” diye yazmıştı. “Gerçek şu ki, şu anda son derece mutlu hissetmeme ve ne kadar ayrıcalık taşıdığımı bilmeme rağmen korkuyorum. İstilacılıktan, nefretten, ‘şakalardan’ ve şiddetten korkuyorum.”

“Her gün taciz, kendinden nefret etme, taciz ve şiddet tehdidiyle uğraşan tüm translara: Seni görüyorum, seni seviyorum ve bu dünyayı daha iyi hale getirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.”

Sözüne sadık kalan Elliot, o zamandan beri üst düzey bir ameliyattan iyileşmesi de dahil olmak üzere yolculuğu hakkında açık olmaya devam etti. Mayıs ayında gömleksiz bir selfie’ye “Disfori özellikle yazın çok yaygındı” diye yazdı. “Katman yok, sadece bir tişört – veya katmanlar ve oh çok terli – sürekli aşağıya bakıyor, büyük beden T’mi yeniden ayarlıyorum. bedenimde hissediyorum.”

bu Şemsiye Akademisi star ayrıca yeni çıkan anılarında geçişini detaylandırdı, Sayfa çocuğu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375855/elliot-page-dylan-mulvaney-and-more-transgender-stars-who-ve-opened-up-about-their-journeys?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir