Elliot Page ‘Juno’ Çekimleri Sırasında Olivia Thirlby İle Seks Yaptığını İddia Etti – Hollywood Life


elliot sayfası


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

elliot sayfası, 36, kendisinin ve onun Juno ortak yıldız Olivia Thirby, 36, yeni anılarında 2007 filmini çekerken cinsel ilişkiye girdi Sayfa çocuğu, 6 Haziran Salı günü vizyona giren oyuncu, film üzerinde çalışırken ikisinin “sürekli” seks yaptıklarını iddia etti. Sayfa Altı. Başından beri oyuncuya ne kadar çekildiğini anlattı. Kitapta “Olivia Thirlby’yi gördüğüm an şaşırdım” diye yazdı. “Cinsel olarak açık, o sırada bulunduğum yerden çok uzakta. Ama kimya aşikardı, beni kendine çekti.”

Elliot Page 'Juno' Çekimleri Sırasında Olivia Thirlby İle Seks Yaptığını İddia Etti – Hollywood Life
Elliot ve Olivia, ‘Juno’dan bir çekimde görülüyor. (Sahne)

Elliot, aynı yaşta ve kariyerlerinde benzer noktalarda olmalarına rağmen Olivia’nın “daha yaşlı, yetenekli ve merkezlenmiş” göründüğünü itiraf etti. Elliot, Juno karakterini canlandırırken, Olivia en iyi arkadaşı Leah’ı oynadı. Elliot filmi çekerken çok yakınlaştıklarını söyledi ve bir gün Olivia ona gerçekten ilgi duyduğunu söyledi.

Elliot, ikisinin de çekiciliğini kabul ettikten sonra “yüzlerini emmeye başladıklarını” söyledi ve bunun ne kadar heyecan verici bir deneyim olduğunu anlattı. Düzenli olarak seks yapmaya başladıklarını kabul etmeden önce, “Ona karşı her şeyi kapsayan bir arzum vardı, beni yeni ve umutlu bir şekilde isteklendirdi” diye yazdı. “Otel odasında, işte karavanlarımızda, bir keresinde bir restoranda küçük, özel bir odada… İncelik yaptığımızı düşündük. Olivia ile yakın olmak, utancımın dağılmasına yardımcı oldu. Gözlerinde bir parıltı görmedim ve bunu istedim – kim olduğum konusunda sefil hissetmekten vazgeçtim.

Olivia evlendi Jacques Pienaar 2014’ten beri, ancak 2012’de bir röportajda biseksüel olarak çıktı. Brooklyn Dergisi. “İnsanları sevmek insan olmanın gerekli bir parçasıdır ve insanları gizlice sevmek çok zordur” dedi. “Ve ben yüzde yüz heteroseksüel değilim.”

Elliot Page 'Juno' Çekimleri Sırasında Olivia Thirlby İle Seks Yaptığını İddia Etti – Hollywood Life
Elliot, Olivia ile kendisinin anında harika bir kimyaya sahip olduğunu söyledi. (Sahne)

Elliot’ın yeni anı kitabında ele aldığı tek ilişki Olivia ile ilişkisi değil. ile kısa bir ilişkisi olduğunu da iddia etti. Kate Mara, aktörle çıkarken Max Minghella. İlişkisinin trans olarak ortaya çıkmadan önce olduğunu ve yakın zamanda eşcinsel olarak çıktığını açıkladı. Gizli bir aktrisle çıktığını da itiraf etti ve arkadaşlarının çoğu onların birlikte olduklarını bilmiyordu.

Kate ile ilişkisi yürümese de, Kate ile yaptığı bir röportajda kendisinin ve Kate’in hala yakın olduklarını itiraf etti. İnsanlar. “Birbirimize duyduğumuz sevgi ve ilginin çok özel bir şey olduğunu düşünüyorum. Yazdığım samimiyetten ayrı” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/elliot-page-sex-olivia-thirlby-juno-book/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir