Elliot Page, Anılarında Kate ve Mara’nın Gizli Bir İlişkisi Olduğunu Açıkladı – Hollywood Life


kate mara, elliot sayfası


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Elliot Sayfası yeni, yakında çıkacak anılarında bazı yürek burkan deneyimlerini paylaşıyor Sayfa çocuğu. 36 yaşındaki aktör, kitaptaki birkaç oyuncu arkadaşıyla yaşadığı flört deneyimlerinden ikisini anlattı ve yeni bir röportajda bu konudaki birkaç düşüncesini daha paylaştı. İnsanlar, 2 Haziran Cuma günü yayınlandı. Elliot, onunla kısa bir ilişkisi olduğunu açıkladı. Kate Mara, 40 ve gizli olduğunu söylediği başka bir isimsiz aktris.

Gizli aktrisle ilişkisi hakkında konuşurken Elliot, “makul bir süre” birlikte olduklarını ancak aşklarının bir sır olarak saklandığını açıkladı. Dergiye “En yakın arkadaşlarımdan bazıları bir ilişkim olduğunu bile bilmiyorlardı” dedi.

Elliot Page, Anılarında Kate ve Mara'nın Gizli Bir İlişkisi Olduğunu Açıkladı - Hollywood Life
Kate ve Elliot 2014’te birlikte yürürken görülüyor. (Broadimage/Shutterstock)

Elliot, ilişkinin “güzel” ve “harika” olduğunu düşünürken, nihayetinde aşkını saklamak zorunda kalmaktan mutlu olmadığını söyledi. “Birbirimizi sevdik ve balonumuzda bu çok gerçekti” dedi. “Gizli hissetmek çok acı vericiydi. Bu imkansızdı ve hiç de sürdürülebilir bir ilişki değildi. Ve bana bunu bir daha yapmayacağımı öğretti.”

Elliot “aşık olduğunu” söyledi kate mara biraz kalp kırıklığı yaşadıktan kısa bir süre sonra, ama aynı zamanda çıkıyordu Damızlık Kızın Hikayesi yıldız Max Minghella. “Bu, eşcinsel olduğumu ortaya çıkardıktan hemen sonraydı ve bir keşif ve aynı zamanda kalp kırıklığı zamanıydı, sanırım Kate ile olan ilişkim ya da buna her ne derseniz deyin, kendimi sürekli olarak içinde bulduğum belirli bir dinamiği çok iyi özetliyor. , bu da – sanırım çoğumuz bunu yapıyoruz – tam olarak müsait olmayan insanlar için düşüyordu “dedi. “Ve bunda ve yükseklerde ve alçaklarda ve serotonin çarpmasında bir tür güvenlik ve sonra ortadan kayboluyor.”

Elliot Page, Anılarında Kate ve Mara'nın Gizli Bir İlişkisi Olduğunu Açıkladı - Hollywood Life
Elliot, 2022 Vanity Fair Oscar Partisi’nde kırmızı halıda gülümsüyor. (David Fisher/Shutterstock)

Elliot, ilişkinin sonuç vermemesine rağmen Marslı aktris, kitabı okudu ve Kate’in ona “İki kişiye aşık olabileceğimi hiç düşünmemiştim ve şimdi yapabileceğimi biliyorum” dediğini söyledi. İkisinin aralarının iyi olduğu açık ve Kate, Haziran ayında bir kitap etkinliği için Elliot’a katılacak. Arkadaşlıklarından hala çok memnun olduğunu söyledi. “Birbirimize duyduğumuz sevgi ve ilginin çok özel bir şey olduğunu düşünüyorum. Yazdığım samimiyetten ayrı” dedi.

Anı, Elliot’ın 2014’te eşcinsel olarak ortaya çıkan deneyimlerine ve ardından 2020’de trans erkek olarak ortaya çıkmadan önceki cinsiyet disforisi duygularına da giriyor. hayatı boyunca ona yardımcı olan diğer yıldızlarla olan arkadaşlıklarından. Sayfa çocuğu 6 Haziran’da piyasaya sürülecek.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/02/elliot-page-kate-mara-secret-relationship-memoir/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir