Ellie Goulding Travmasına Ed Sheeran ve Niall Horan Söylentisinin Neden Olduğunu Söyledi


Ellie Goulding dökülüyor ışıklar Aldattığına dair söylentilerin ne kadar eski olduğuna dair Ed Sheeran ile Niall Horan onu etkiledi.

“Lights” şarkıcısı, yaklaşık on yıl boyunca spekülasyonlarla uğraştıktan sonra, Aralık ayında iddialarla ilgili bir TikTok yorumuna her şeyin “Yanlış!!!!” olduğuna dair basit bir beyanla yanıt vererek dedikoduyu kapattı.

Peki, Goulding’i konu hakkında büyük ölçüde ağzı sıkı kaldıktan sonra konuyu ele almaya iten neydi?

“Bunu yazdığımda gerçekten sarhoş olduğumu düşünüyorum, evet,” dedi Pazar günü posta‘S Sen Dergisi 19 Şubat’ta yayınlanan bir röportajda “Bu kadar çok insanın bununla ilgilenmesi büyüleyici. Dokuz yıl önce oldu.”

36 yaşındaki Goulding ve 32 yaşındaki Sheeran, New York’taki 2013 MTV VMA’larında el ele fotoğraflandıktan sonra aşk dedikodularını ateşledi. “Love Me Like You Do” sanatçısı Twitter’da sadece arkadaş olduklarında ısrar etti, ancak “Shape of You” şarkıcısı haftalar sonra bir radyo röportajında ​​durumun böyle olmadığını öne sürdü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365987/ellie-goulding-says-rumor-she-cheated-on-ed-sheeran-with-niall-horan-caused-her-%22a-lot-of-trauma%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir