Ellen’ın Goril Koruma Kampüsü Stephen “tWitch” Boss’u Onurlandırdı


Stephen “twitch” Patron‘ mirası yaşayacak.

bu Ellen DeGeneres Ruanda’daki Dian Fossey Gorilla Fonu Kampüsü 6 Şubat’ta, aynı zamanda komedyenin adını taşıyan talk show’unda DJ ve yardımcı yapımcı olarak da görev yapan merhum dansçının onuruna koruma alanlarına bir ağaç dikildiğini duyurdu. Bir saygı duruşu olarak, organizasyon aynı zamanda ağaca “Stephen ‘tWitch’ Boss’un ve onun dünyaya getirdiği ışığın anısına” yazılı bir plaket koydu.

Fondan bir Instagram gönderisinde, “Geçen hafta Ellen Kampüsümüzün birinci yıl dönümünü kutlarken, bizi çok erken terk eden çok özel bir kişiyi tanımak için biraz zaman ayırdık.” “tWitch pek çok kişiye ışık tuttu ve @ellendegeneres için harika bir arkadaştı. Kampüste sonsuza kadar hatırlanması için onun şerefine bu ağacı diktik.”

Boss, 13 Aralık’ta 40 yaşında intihar ederek öldü. Ölümünün ardından DeGeneres, “tWitch ile yaşadığım tüm aşk ve kahkahaları” hatırladı.

15 Aralık’ta bir Instagram gönderisinde “Hayatıma çok fazla neşe getirdi” diye yazdı. “Seninkine de neşe kattığını biliyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364350/ellen-degeneres-gorilla-conservation-campus-honors-%22wonderful-friend%22-stephen-%22twitch%22-boss?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir