Ellen Star Sophia Grace Tatlı Videoda Erkek Bebeğini Kucaklıyor


Tanışmak Sophia Grace Brownleeerkek bebek!

Çocukken kuzeniyle yaptığı performanstan sonra ünlenen YouTuber Rosie McClelland üzerinde Ellen DeGeneres Gösterisikendisinin ve erkek arkadaşının ilk çocuğunu 26 Şubat’ta doğurdu. Sophia, henüz adını açıklamasa da yeni doğan bebeğine kısa bir bakış attı. Youtube 18 Mart’ta yayınlanan video.

19 yaşındaki oyuncu, sırtı kameraya dönük olan oğlunu kucağına alırken, “Bu yüzden size küçük bir göz atayım dedim,” dedi. “Henüz yüzünü gerçekten göstermiyorum çünkü henüz hazır hissetmiyorum.”

Annesi gibi gür siyah saçları olan 2 haftalık bebek, konuşurken onun omzuna yaslandı.

Sophia daha sonra doğum hikayesini paylaştı. Doğuma girdikten sonra babasının onu hastaneye bıraktığını ve daha sonra annesi ve erkek arkadaşının onlara katıldığını söyledi. Doğumu “en kötü ağrı” olarak nitelendirdi ve sonunda sezaryen olması gerekti. “Gerçekten travmatik bir hal alıyordu” dedi ve “gerçekten zor zamanlar geçirdim. Geriye dönüp baktığımda, muhtemelen başıma gelen en stresli şeylerden biriydi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368569/lessigreaterellenlessigreater-star-sophia-grace-cuddles-her-newborn-baby-boy-in-sweet-video?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir