Ellen Pompeo’nun 3 Çocuğuyla Çıktığı Şık Geceyi Görün


“Sanırım bir çok şeyi nasıl yapacağınızı biliyorsanız -dans etmek, ata binmek, her neyse- demek istiyorum ki bu kulağa biraz süslü geliyor çünkü çocuklarım şanslı ve pek çok şeyi yapabiliyorlar, ama eğer futbol topuna tekme atıyorsa, ip atlamayı öğreniyorsa, işte bu şekilde kendinize güveniniz artar.”

Şimdi, hayranları Grey’in Anatomisi Ellen’ın pembe saten ceketinin Dr. Grey olarak giydiği beyaz önlükten biraz farklı olduğunu biliyorum. Ve Ellen, 18 sezonun tamamında ABC dizisinde olmasına rağmen, 52 yaşındaki kısa süre önce o laboratuvar önlüğünü sonsuza dek kapatmaya hazır olduğunu ima etti.

Mayıs ayında, gösteriden olası bir çıkışla alay ederken, onun yokluğunda devam etmesini istediğini de belirtti.

Ellen, “Gençler için gerçekten iyi bir içerik olduğunu düşünüyorum” dedi. Bu gece eğlence“ve bunu gençler için devam ettirmeye çalışacağız, mutlaka benimle değil, ama benden öteye devam etmesini sağlayacağız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337916/ellen-pompeo-s-fashionable-night-out-with-her-3-kids-is-just-what-the-doctor-ordered?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir