Ellen Pompeo Neden ‘Grey’s Anatomy’den Ayrılıyor? Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life


Ellen Pompeo


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Grey’in Anatomisi büyük bir değişime uğramak üzere. Ellen Pompeo’nun son bölüm olarak Grey’in Anatomisi dizinin normal sezonu, 23 Şubat’ta ABC’de yayınlanacak olan 19. sezonun kış prömiyeri olacak. Ellen, dizinin 2005’teki galasından bu yana Dr. Meredith Gray’i canlandırarak dizinin gerçek kuzeyi oldu.

Ellen’ın ayrılması pek çok soruyu gündeme getirdi. Grey’in Anatomisi hayranlar. İyiliği için mi gidiyor? Geri dönecek mi? Neden gidiyor? HollywoodYaşamı Ellen ve onun Dr. Meredith Grey olarak geleceği hakkındaki tüm haberleri topladı.

Ellen Pompeo
Ellen Pompeo, dizinin müdavimi olarak son bölümünde. (ABC)

Ellen Pompeo Neden Ayrılıyor? Grey’in Anatomisi Şimdi?

Ellen, Ağustos 2022’de duyurulan yeni bir Hulu sınırlı dizisinde rol almak için Grey’s Anatomy’den geri adım atıyor. Aktrisin dizinin on dokuzuncu sezonunda sadece 8 bölümde yer alacağı ortaya çıktı. Her bölümü anlatmaya devam etmesi ve halen yönetici yapımcı olarak görev yapması bekleniyor.

“Çok heyecanlıyım. Ellen, şirketin bana yeni sınırlı serimle farklı bir şey yapma fırsatı verdiği için gerçekten mutlu ve minnettarım” dedi. HollywoodYaşamı ÖZEL olarak Eylül 2022’deki D23 Expo’da.

Sınırlı dizi, Ukrayna doğumlu Natalia Grace ve onun çocuk numarası yapan yetişkin bir “sosyopat” olduğunu iddia eden ABD’li evlat edinen ailesinin gerçek hikayesinden esinlenmiştir. Ellen ayrıca dizinin yürütücü yapımcılığını üstlenecek. Ellen, “Bu, Indiana’da bir çocuğu evlat edinen bir çiftin gerçek hayat hikayesi ve tam olarak bekledikleri gibi gitmedi” dedi. HollywoodYaşamı. “Bence hepimiz, işlerin planladığımız veya beklediğimiz gibi gitmediği bu tür durumlarda bulunduk ve bence bu ilginç bir hikaye.”

Ellen gidiyor mu Grey’in Anatomisi Sonsuza kadar?

Hayır, Ellen gitmiyor Grey’in Anatomisi temelli olarak. Ellen, bu “güle güle” bölümünün gerçekte ne anlama geldiğini netleştirdiğinden emin oldu. Ellen, “Kayıt için, bu benim finalim değil,” dedi. ET. “İnsanlara oynadıkları küçük bir oyun.” “Bir süreliğine son bölümüm.”

Meredith Gray sandığınızdan daha erken dönecek, bu yüzden çılgın bir sürprizin sizi yarı yolda bırakmasını beklemeyin. Meredith Seattle’dan Boston’a gidiyor. Şimdilik ailesinin yerini değiştirmeye ve Zola’nın Brookline STEAM Academy’ye gidebilmesi için Catherine Fox Vakfı’nda yeni bir işe girmeye karar verdi.

Ellen Pompeo
Ellen Pompeo, ‘Grey’s Anatomy’nin ilk sezonunda. (ABC/Everett Koleksiyonu)

“Hala Grey’sruhu hala orada ve bu Gray’in inşa ettiği ev, bu yüzden o her zaman orada, ”dedi Ellen daha önce ET. “Bir Hulu şovu yapmak için biraz uzaklaşması gerekiyor. Bu, çalışmak için harika bir şirket ve bana ikisini birden yapma fırsatı verdikleri için gerçekten çok şanslıyım ve ben de bu fırsatı değerlendirmek zorunda kaldım.”

Oyuncu anlattı Son teslim tarihi şovun “bensiz de iyi olacağını… Ve ben geri döneceğim Gri’Final için ve devam edip edemeyeceğimizi göreceğiz. Her zaman o dizinin bir parçası olacağım – o dizinin yönetici yapımcısıyım, kariyerimin yirmi yılını o dizide geçirdim, bu benim kalbim ve ruhum ve asla gerçekten gitmeyeceğim. o şov yayında olduğu sürece.

Ayrıca Kasım 2022’de yayınlanan sonbahar finalinin ardından hayranlarına içten bir not paylaştı. “Hepinizin bana, Meredith GRAY’e ve 19 sezon boyunca gösterdiğiniz sevgi ve desteğe sonsuz minnettarım ve alçakgönüllüyüm!” üzerine yazdı instagram. “Her şeye rağmen… hiçbiri … dünyanın en iyi hayranları olmadan mümkün olmazdı. Hepiniz SÜRÜCÜSÜNÜZ ve sürüşü çok eğlenceli ve İKONİK hale getirdiniz!! Seni delice seviyorum ve hemen karşılık veriyorum. Bu hız trenine ilk binişin değil… biliyorsun gösteri devam etmeli ve ben kesinlikle tekrar ziyarete geleceğim. Çokça sevgi ve sonsuz şükranla.”

53 yaşındaki oyuncu, televizyona çıktığı sırada strese girdi. Drew Barrymore Gösterisi sadece “biraz karıştırmak” istediğini söyledi. Devam etti, “Yeni bir şey yapmalıyım yoksa kelimenin tam anlamıyla, sen yapamazsın gibi birine dönüşeceğim. New York Times her gün çapraz bulmaca. Demek istediğim, 19 yıl, bu insanların çocuklarını evlerinde tutmasından daha fazlası, tıpkı insanların çocuklarını 18 yaşına kadar evlerinde tutmaları ve sonra onları üniversiteye göndermeleri gibi. Yani bu benim üniversiteye gitmek gibi bir şey.

Ellen Pompeo’nun Çıkışına Tepki

Ellen’ın indirim haberlerinin ardından Grey’in Anatomisi Rol, rol arkadaşları, kararında inanılmaz derecede destek oldular. “Ellen bunca yıldır bu geminin kaptanlığını yaptı ve yapımcılığa başlamak üzere, bu yüzden programında bunun için yer açması gerekiyordu.” kevin mckiddOwen Hunt’ı oynayan Dr. E! Haberlerin Günlük Pop’u. “Gösteriden ayrılmıyor olması ve diziyi biraz küçültecek olması bence güzel olan şey, onun diziye olan sevgisini hâlâ gösteriyor olması.”

chandra wilsonnamı diğer Dr. Miranda Bailey ve hala şovda olan sadece üç orijinal oyuncudan biri, Ellen’ın çıkışı ve şovun genel teması hakkındaki düşüncelerini de açıkladı.

“Her zaman bu hastanenin hayatı ve dizimizin normal karakterlerinden konuk karakterlerimize, tıbbi olay veya bölümün olaylarına kadar ortaya çıkan tüm kişiliklerle ilgili. Herhangi bir şey gelişirse, o da budur, ancak muhafazası aynıdır, ”dedi Chandra ET. “Her zaman Meredith Gray’in genel temasına sahip olacağız – gözleri, o deneyim, bir çeşit stajyerlik deneyimi. Her zaman. Her zaman oradadır ve her zaman biberlidir, ancak bunun ortasında, karakterlerin her biri aracılığıyla devam eden şovun hayatı vardır. Ve her yeni kişilik getirdiğimizde, izleyicilerimiz o kişiliğe yöneliyorlar. Gerçekten sevdikleri birini bulurlar [connect with]”

Ellen Pompeo
Ellen Pompeo, Dr. Meredith Gray rolünde. (ABC)

Jesse Williams19. sezonda Dr. Jackson Avery olarak geri dönen Meredith’e Boston’da bir iş teklif eden , Ellen’ın kararının tamamen arkasında olduğunu kaydetti. Jesse, “O kadın, tüm yıl, her yıl 20 yıl boyunca bu franchise için çok çalıştı” dedi. E! Haberlerin Günlük Pop’u. “Her ne zaman kalkıyorsa hak edilmiş ve eminim bir ana planları vardır.”

Sarah DrewŞovda Dr. April Kepner’ı canlandıran, şunları söyledi: Bize Haftalık “biraz nefes almak ve başka şeylerin peşinden gitmek ve yine de ayağını kapıda tutmak istemesi mantıklı. Bence bunun için harika [Pompeo]. Ona en iyisini diliyorum.”

Ellen Pompeo’nun ‘Son’ Bölümü Hakkında Bildiklerimiz

Ellen’ın düzenli bir dizi olarak son bölümünün başlığı “I’ll Follow The Sun”. Bölüm başlığı, Dr. Cristina Yang’ın 10. sezonda Meredith’e söylediği sözlere bir geri dönüş niteliğindedir – “Onun istediğinin, senin ihtiyacın olanı gölgede bırakmasına izin verme. Çok hayalperest ama güneş değil. Sen.”

Bölümün resmi özeti şöyle: “Meredith’in Gray Sloan’daki son gününde doktorlar bir veda sürprizi planlar ve Nick, ilişkilerinin geleceği konusunda onunla yüzleşir. Stajyerler çığır açıcı bir prosedür için yarışırlar ve Richard, Teddy’ye önemli bir soru sorar.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/why-is-ellen-pompeo-leaving-greys-anatomy-5035935/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir