Ellen Pompeo, Katherine Heigl’in Grey’s Anatomy İddialarını Neden Destekledi?


Ellen Pompeo sadece sevgisi var Katherine Heigl.

Eski sevgilisine desteğini paylaştıktan sadece haftalar sonra Grey’in Anatomisi başrol oyuncusu Ellen, iltifatların neden yersiz olduğunu açıkladı. “Onu her zaman destekledim” dedi E! Haberler’ Günlük Pop 400. bölüm kutlamasında. “Bir parçası olan herkese her zaman derin, derin bir sevgi ve saygı duydum. Grey’in

Heigl, 2010’da Izzie Stevens’ı oynadığı diziden ayrılsa da, Pompeo’nun ona karşı duyguları aynı kaldı. “Katkıda bulunan herkes olmadan bu olmazdı,” diye devam etti. “Herkese çok sevgim var.”

Nisan ayında Pompeo, Heigl’i televizyonda geçirdikleri uzun saatler hakkında konuştuğu için övdü. Grey’in 2009 yılında kuruldu ve nakavt aktris “zamanının ötesinde” idi.

Pompeo podcast’te “Söylediği kesinlikle doğru” dedi. Bana Ellen Pompeo ile Anlat. “Ve bunu söylediği için çok korkaktı. Ve doğruyu söylüyordu. Yalan söylemiyordu. Ayrıca, gençken, orada olmaktan çok heyecanlısın ve olmaktan çok mutlusun.” senden yapmanı istedikleri her şeyi yapmaya hazır olduğun partiye davet edildin.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332323/why-ellen-pompeo-backed-katherine-heigl-s-grey-s-anatomy-claims?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir