Ellen Pompeo ‘Grey’s Anatomy’de İkonik ‘Beni Seç’ Sahnesinde ‘Savaştı’ – Hollywood Life


Ellen Pompeo


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: ABC/Everett Koleksiyonu

Grey’in Anatomisi 19 sezonluk koşusu boyunca birçok ikonik sahneye sahipti. 2. sezonun en unutulmaz sahnelerinden biri, Addison’ın dönüşünden sonra Meredith’in Derek’e yaptığı “beni seç, beni seç, beni sev” konuşmasıdır. Pek çok hayran sahneyi destansı bir aşk ilanı olarak görürken, Ellen Pompeo öyle görmedim

Ellen Pompeo Katherine Heigl
Ellen Pompeo ve Katherine Heigl ‘Variety’nin kapağında. (Çeşitlilik için Greg Swales)

“Dinle, o konuşma için çok mücadele ettiğimi hatırlıyor musun bilmiyorum. Bu, hayatla ilgili gerçekten ilginç bir başka şey – bazı şeylere çok karşıydım ve ‘Televizyonda bir adama yalvaramam! Bu çok utanç verici.’ Ve sonra, şimdiye kadarki en ünlü sahnelerden biri olduğu ortaya çıktı, ”dedi Ellen. Katherine Heigl onların sırasında aktörler üzerinde aktörler için konuşma Çeşitlilik.

Katherine bunun “güzel bir sahne” olduğunu söyledi. Ellen, “Sahnede ağlıyorum ama gerçekten ağlıyorum çünkü televizyonda bir adama yalvarmak zorundayım.”

Hayatın tam bir döngüye girme şekli vardır. Ellen, kızının ve arkadaşlarının “beni seç kız” hakkında konuşurken keşfettiğini açıkladı. Ellen onlara bunun ne anlama geldiğini sordu. “‘Biliyor musun, ‘Beni seç, beni seç!’ Ben de ‘Merhaba?! ‘Beni seç kızım’ı kimin icat ettiğini biliyor musun?” Ellen dedi.

Ellen, 2005 prömiyerinden bu yana merkezinde yer aldığı diziyle ilgili görüşlerini dile getirmekten hiçbir zaman çekinmedi. 2018’de, 53 yaşındaki, yılda 20 milyon doların üzerinde kazanan dramatik televizyonun en yüksek ücretli oyuncusu olma konusunda başladı. “Artık 48 yaşındayım, bu yüzden nihayet hak ettiğim şeyi istemekte sorun yaşamadığım bir yere geldim, ki bu sadece yaşla birlikte gelen bir şey” dedi. Hollywood Muhabiri.

Patrick Dempsey
Derek ve Meredith rolünde Patrick Dempsey ve Ellen Pompeo. (ABC/Everett Koleksiyonu)

Gösteri çağrılmasına rağmen Grey’in Anatomisi ve Ellen, Ellen’ın yardımcı yıldızı Meredith Gray’i oynuyor Patrick Dempsey ondan daha fazla maaş alıyordu. Aktris, “Birçok kez müzakere etmek için bir araya gelme konusunda elimi uzattığım oldu, ancak o bununla hiç ilgilenmedi,” diye devam etti aktris. “Bir noktada, sadece prensip olarak ondan 5.000 $ daha fazla istedim, çünkü gösteri Grey’in Anatomisi ve ben Meredith Grey. Bana vermezlerdi. Ve çekip gidebilirdim, öyleyse neden yapmadım? Bu benim şovum; Ben bir numarayım. Eminim diğer aktrislerin çoğunun hissettiğini hissettim: Neden bir erkek yüzünden harika bir rolden uzaklaşayım? Çelişkili hissediyorsun ama sonra ‘Bir adamın beni kendi evimden kovmasına izin vermeyeceğim’ diye düşünüyorsun.”

Oyuncular gelip giderken Ellen, dizinin kalbi ve ruhu olarak kaldı. Grey’in Anatomisi. 19. sezonda, yeni bir sınırlı dizi izleyebilmek için düzenli olarak diziden ayrıldı. Ancak Ellen 19. sezon finalinde yer aldı ve seslendirme yapmaya devam ediyor. Gösteri 20. sezon için yenilendi ve Ellen “umarım” geri dönebileceğini söyledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/ellen-pompeo-fought-pick-me-scene-greys-anatomy/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir