Ellen Pompeo, Grey’s Anatomy Sneak Peek’te Veda Ediyor


Bütün güzel şeyler sona ermeli.

19 sezon ve 400’den fazla bölümden sonra, Ellen Pompeo nihayet temizlenmeye hazır Grey’in Anatomisi.

Meredith Grey’in yakında ayrılacağına dair haberler Ağustos duyurusundan bu yana resmi olsa da, 11 Ocak’ta sezon ortası prömiyerinin yeni bir ön gösterimi, izleyicilere onun son bölümlerinden birine ilk kez bakma fırsatı veriyor (Pompeo’nun da sezonda yer alması bekleniyor) 19 finali bu baharda).

ABC klibinde Pompeo’nun seslendirmesi, “Doktor olmayı burada öğrendim. Ailemi bulduğum, aşık olduğum yer burası” diyor. “Bazen değişiklik iyidir. Bazen değişiklik her şeydir.”

Bu duygu, 2005’teki ilk çıkışından bu yana dizide yer alan hem oyuncu hem de karakter için geçerli. Drew Barrymore Gray Sloan Memorial Hastanesi’nden sonraki hayata dair planlarının her şeyi ailesiyle ilgisi var.

Üç çocuk annesi “Yaptığım çok şey var” yıldız13, sienna8 ve Eli6, kocasıyla Chris Ivery dedi Drew Barrymore Gösterisi aralıkta. “Üç çocuğum var, bu yüzden onlara bakıyorum. Yanlarında olmak ve onlara daha yakın olmak benim için gerçekten önemli.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361104/ellen-pompeo-s-farewell-to-seattle-begins-in-new-lessigreatergrey-s-anatomylessigreater-sneak-peek?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir