Ellen Pompeo ‘Grey’s Anatomy’ Rolünü Azaltma Kararı Üzerine: Özel – Hollywood Life


Ellen Pompeo


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

Ellen Pompeo yeni bir bölüm başlıyor ama Grey’in Anatomisi hala onun bir parçası. 19. sezonda, tıbbi dramanın uzun süredir devam eden yıldızı, küçültülmüş bir varlığa sahip olacak. HollywoodYaşam 19. sezonda sınırlı bir kapasitede görünme kararı hakkında nasıl hissettiği hakkında Ellen ile ÖZEL konuştu.

“Çok heyecanlıyım. Şirketin bana yeni sınırlı serimle farklı bir şey yapma fırsatı verdiği için gerçekten mutlu ve minnettar hissediyorum” dedi. HollywoodYaşam 9 Eylül’de D23 Expo’da.

Ellen Pompeo
Ellen Pompeo, başrol oyuncusu Chandra Wilson ile birlikte. (ABC)

Bu yeni sınırlı dizi, Ukrayna doğumlu Natalia Grace ve onun çocuk gibi davranan yetişkin bir “sosyopat” olduğunu iddia eden ABD’li evlat edinen ebeveynlerinin gerçek hikayesinden ilham alan bir Hulu draması. Aynı zamanda yönetici yapımcı olarak da görev yapmaktadır.

Ellen, “Indiana’da bir çocuğu evlat edinen bir çiftin gerçek hayat hikayesi ve tam olarak bekledikleri gibi gitmedi” dedi. “Bence hepimiz işlerin planladığımız veya beklediğimiz gibi gitmediği böyle durumlarda bulunduk ve bence bu ilginç bir hikaye.”

Ellen, ABC’nin kardeş yayın hizmeti Hulu’daki sınırlı dizi ile Disney ailesinde tutuyor. Ellen 2005’ten beri ABC’de çalışıyor. Grey’in Anatomisi başladı. Ellen, D23’te eski rol arkadaşıyla birlikte yeni bir Disney Efsanesi olarak onurlandırıldı Patrick Dempsey.

Ellen Pompeo
Ellen Pompeo ‘Grey’s Anatomy’ 18. sezonda. (ABC)

Ellen 8 bölümde görünecek ve her bölümün yanı sıra yönetici yapımcılığını da anlatmaya devam edecek. İlk tanıtımda Meredith, ameliyathaneye yeni bir asistan grubunu tanıtırken hala Seattle Grace’deydi.

oyuncu kadrosu Grey’in Anatomisi gelişmeye devam ediyor. Midori Francis, Adelaide Kane, Alexis Floyd, Niko Terhove Harry Shum Jr. kadroya Gray Sloan’ın yeni sakinleri olarak katıldı. uzun zamandır veteriner Kate Walsh 19. sezonda bir kez daha Addison olarak geri dönecek. Grey’in Anatomisi 19 sezonu 6 Ekim’de başlıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/10/ellen-pompeo-decision-greys-anatomy-role-season-19-exclusive-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir