Ellen Oyuncular Sophia Grace ve Rosie Mourn Stephen “tWitch” Boss


Sophia Grace Brownlee ve Rosie McClelland anılardan oluşan içten bir zaman kapsülü adadı DJ Stephen “tWitch” Patronu.

Eski Ellen DeGeneres Gösterisi çocuk yıldızlar, 40 yaşında ölümünün ardından, 2014’ten 2022’de sona erene kadar talk show’da kalıcı bir fikstür olan merhum dansçıya dokunaklı övgüler paylaştı. Kuzenler, gönderilerinde Boss’u dizideki deneyimlerinin önemli bir parçası olarak hatırladılar. .

Brownlee, 14 Aralık’ta Instagram Hikayelerinde Boss’la poz veren ve dans eden kuzenlerden oluşan bir kolajın yanı sıra “Ailenize ve sevdiklerinize başsağlığı diliyorum” yazdı. “Gösteriyi benim ve Rosie için her zaman çok eğlenceli kıldığınız için teşekkür ederim, asla unutulmayacaksınız, içiniz rahat olsun.”

2012’den 2022’ye kadar zaman damgalı bir video montajında ​​McClelland, “her zaman Ellen Ailemizin bir parçası olacağını” söyledi.

“Bizim için her şeyi çok eğlenceli hale getirdiğin için teşekkürler!” ona altyazı yazdı 14 Aralık gönderisi. “Ben ve Sophia sizinle çalıştığımız için çok şanslıydık, ailenize, çocuklarınıza ve arkadaşlarınıza tüm sevgilerimizi gönderiyoruz, Rosie ve Ailemize sevgiler.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358328/lessigreaterellenlessigreater-stars-sophia-grace-and-rosie-share-message-to-dj-stephen-%22twitch%22-boss-following-his-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir