Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi’nin İlişki Zaman Çizelgesi – Hollywood Life


Portia de Rossi, Ellen DeGeneres


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi şimdiye kadarki en tatlı ilişkilerden birine sahipsin ve hala güçlü gidiyor! Aşağıda, talk show sunucusu ve aktrisin ilişkisinin zaman çizelgesini, nasıl tanıştıklarından, ne zaman evlendiklerinden, yol boyunca karşılaştıkları engellerden ve daha fazlasına kadar her şeyi ayrıntılandırıyoruz.

2000 Yılında İlk Görüşte Aşk

ile 2009’daki ilk ortak röportajlarından biri sırasında OprahPortia, 2000 yılında bir partide onu gördüğü anda Ellen’a aşık olduğunu bildiği talk show sunucusuyla paylaştı. Ne yazık ki, o sırada Portia tamamen eşcinsel bir kadın değildi, bu yüzden yapmadı’ onun duygularına göre hareket etme.

O daha sonra not edildi Tamamen dışarı çıkıp Ellen’a nasıl hissettiğini söylemesinin “uzun zaman” – üç yıldan fazla – sürdüğünü söyledi. “Gerçekten onu düşünmekten hiç vazgeçmedim çünkü hayatımda hiç kimsede bu tür bir enerji hissetmedim. İşte bu,” dedi Portia bir keresinde Avukat.

2004’te Bir Ödül Gösterisinde Yeniden Bir Araya Geldiler

Portia de Rossi, Ellen DeGeneres
Portia de Rossi ve Ellen DeGeneres, 2020 Altın Küre’de (Shutterstock).

Portia’nın dışarı çıkıp Ellen’a hissettiği bağı anlatması birkaç yıl sürse de, ikili sonunda 2004’te VH1’in Big in ’04 Awards için yeniden bir araya geldi.

Ve oradan, romantizmleri çiçek açtı.

2005’te Kırmızı Halı Görevlisi

Ellen DeGeneres, Portia de Rossi
Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi 2005 Altın Küre’de (Shutterstock).

Çift, 2005 yılında HBO Altın Küre Ödülleri partisinde birlikte ilk kez kamuoyu önüne çıktı. Aynı yılın ilerleyen saatlerinde Portia, Hollywood’da eşcinsel bir kadın olmanın ne anlama geldiği hakkında yaptığı röportajda konuştu. Avukat.

“İnan bana, cinselliğimle çok, çok uzun ve zorlu bir mücadele verdim” dedi ve cinselliği ve Ellen ile ilişkisi hakkında ilk kez açıkça konuştu.

Devam etti, “Eşcinsel olduğum gerçeğini seçmedim, ama hayatımı eşcinsel bir kadın olarak yaşayıp yaşamamayı seçtim – bu benim için korkunç bir şeydi. Özellikle eşcinsel bir aktris olmak. Her türden kadını oynamayı seviyorum ve kadınların çoğu gey değil, bu yüzden karakterlerin çoğu gey olmayacak.”

Yılın ilerleyen saatlerinde, bir kapak hikayesi röportajında İNSANLARçift Los Angeles’ta iki yatak odalı bir eve nasıl taşındıklarını paylaştı.

Ellen yayına, “Hayatımın geri kalanında biriyle birlikte olduğumu varlığımın her hücresinde ilk kez biliyorum” dedi.

2008’de Düğüm Bağlamak

Ellen DeGeneres, Portia de Rossi
Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi 2006 Halkın Seçimi Ödülleri’nde (Shutterstock).

2008’de Kaliforniya Yüksek Mahkemesi, eşcinsel çiftlerin evlenmesini yasal olarak mümkün kıldı. Portia ve Ellen daha sonra samimi bir törenle evlenerek sendikalarını resmi hale getirme şansını yakaladılar.

Spiritüel yazar ve konuşmacı, “Bugün, istisnasız hepimizin yalnızca eşit yaratılmadığı, aynı zamanda her birimizin kendi mutluluğumuzun peşinden gitmek için devredilemez bir hakka sahip olduğumuz idealine doğru dev bir adım attık.” Wayne DyerEllen’ın Instagram’daki bir gönderiye göre törende görevli olarak söyledi.

“Bugün karşılıklı yeminlerinizle, sizden önce giden, hayatlarını sessiz bir çaresizlik içinde, gölgelerde gizlenerek yaşamak zorunda kalan birçokları için, biz insanlar olarak, eskiden olduğumuzdan gerçekten daha iyi olduğumuzu sembolize ediyorsunuz” dedi. yazı başına devam etti.

Portia, 2010’da Yasal Olarak Adını Değiştirdi

Portia de Rossi, Ellen DeGeneres
Portia de Rossi ve Ellen DeGeneres (Shutterstock).

Portia resmi olarak adını şu şekilde değiştirdi: Portia Lee James DeGeneres bir rapora göre 2010 yılında Haftalık eğlence o zaman.

Ancak oyuncu, profesyonel olarak hayatına devam ediyor. Portia de Rossi.

2013 Evlilik Sorunları Raporları Getiriyor

Portia de Rossi, Ellen DeGeneres
Portia de Rossi ve Ellen DeGeneres (Shutterstock).

Uzun süreli bir ilişki içinde olan herhangi bir evli çift gibi, Portia ve Ellen de zorluklarla karşı karşıya kaldı. 2013 yılında çiftin ilişkilerinde sorunlar yaşadığı bildirildi. Ancak Ellen, söylentileri hızla kapattı.

“Hiçbirinde bir gram gerçek yok. Ben çok mutlu bir evliliğim var. Tartıştığımız tek şey kimin kimi daha çok sevdiği, bu gerçekten doğru” dedi. İNSANLAR.

Portia, 2020’de Zehirli İşyeri İddiaları Arasında Karısını Alenen Savunuyor

2020 boyunca, birden fazla çalışan Ellen DeGeneres Gösterisi ev sahibini “zehirli bir çalışma kültürüne” katkıda bulunmakla suçlamak için öne çıktı. İddiaların ardından, Çeşitlilik Ellen’ın şovunun o sırada altında olduğunu bildirdi ana şirketi WarnerMedia tarafından iç soruşturma.

İddiaların ardından Portia, “Ellen’ın Yanındayım” yazan bir Instagram gönderisini paylaşarak eşine desteğini gösterdi. Fotoğrafa, “Tüm hayranlarımıza…. seni görüyoruz. Desteğin için teşekkürler. #stopbotsaldırılar.”

Ek olarak, bir tarafından elde edilen video Altıncı SayfaPortia, Ellen’ın tartışmalar arasında “harika gittiğini” söyledi.

Çift 2021’de 13. Yıldönümlerini Kutluyor

Portia ve Ellen, yıllar boyunca karşılaşmış olabilecekleri ya da olmayabilecekleri sorunlara rağmen, geçen sonbaharda 13. yıl evlilik yıldönümlerini kutlayarak hala güçleniyorlar.

“13 yıl önce hayatımın aşkıyla evlendim. Ve daha da iyiye gidiyor♥️🥂,” diye yazdı Portia, çiftin yıldönümünde Instagram aracılığıyla.

Bu vesileyle kutlamak için, Ellen da Twitter’ına götürdü 61 milyon takipçisine kararın “Yaptığım en iyi şey” olduğunu söylemek için. #8 yıl #Mutlu yıl dönümleri.” Mesaj, bir Hollywood etkinliğine katılırken el ele tutuşan çiftin gülümsediği bir fotoğrafının yanında belirdi. Ellen gri bir tişört, siyah pantolon ve desenli bir ceketten oluşan gündelik şıklığını giyerken, Portia seksi siyah beyaz desenli elbisesiyle her zamanki ışıltılı hali.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ellen-degeneres-portia-de-rossi-relationship-timeline-4741884/

Yorum yapın

SMM Panel