Ellen DeGeneres ve Eşi Portia de Rossi Nadir Fotoğrafta Sarılmak – Hollywood Life


Ellen DeGeneres


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Aşk her zaman havadadır Ellen DeGeneres Ve Portia de Rossi. Sevimli çift bir arada birbirlerine sarıldılar. nadir fotoğraf 65 yaşındaki Ellen’ın ikiliyi 5 Haziran Pazartesi günü Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafta Ellen, selfie çekerken kameraya gülümseyen 50 yaşındaki Portia’ya başını çevirdi. İki yıldız, eski görünümlü bir odada büyükbaba saatinin önünde poz verdi. Ellen, 14 yılı aşkın süredir eşiyle olan görüntüye altyazı eklemek için üç kırmızı kalp emojisi kullandı.

Ellen ve Portia o zamandan beri radarın altındalar. Ellen DeGeneres Gösterisi 19 sezonun ardından Mayıs 2022’de sona erdi. Ancak çift, geçtiğimiz Şubat ayında manşetlere çıktı. yeminlerini yenilediler Kaliforniya’daki evlerinde. Portia, arkadaşları tarafından düzenlenen yemin yenileme töreniyle Ellen’ı şaşırttı. Kris Jenner. Brandi Carlile romantik etkinlik sırasında gerçekleştirilen ve davetli listesi dahil Prens Harry, Meghan Markle, Gwyneth Paltrow, Jennifer aniston, Carol Burnett, Courteney Cox, Melissa Etheridge, Katy Perry Ve orlando çiçeği.

ellen bir video paylaştı törenden ve muhteşem beyaz bir elbise giyen karısının üzerine fışkırırken, Ellen bir üst ve pantolonun üzerine bir ceket salladı. Portia, doğum günü partisinde yeminlerimizi tazeleyerek beni şaşırttı. Görev yaptığı için @KrisJenner’a ve performansı için @BrandiCarlile’e ve doğum gününüzde bile bana en büyük hediye olduğunuz için Portia’ya teşekkür ederim.

Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Ellen ve Portia, 2004’te çıkmaya başlamalarından dört yıl sonra, 2008’de ilk kez evlendiler. Bunca yıldan sonra evlilikleri çok güçlüydü ve Portia, Ellen’ı bile destekledi. Ellen DeGeneres Gösterisi zehirli bir çalışma ortamı barındırmakla suçlandı. Portia, şov dahili bir soruşturmaya girdikten sonra Ağustos 2020’de Instagram’a girdi ve “#IStandWithEllenDeGeneres” ve #IStandByEllen” hashtag’lerini kullanarak eşine destek göstermek. Ellen, uzun süredir devam eden talk şovun 19 sezonun ardından tamamen sona ereceği duyurulmadan önce ekibine yazdığı bir mektupta özür diledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/ellen-degeneres-wife-portia-de-rossi-snuggle-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir