Ellen DeGeneres, Stephen “Twitch” Patronunun Yasını Tutuyor İçten Bir Açıklamayla – Hollywood Life


ellen degeneres, stephen twitch patronu


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: TheEllenShow/Youtube

Sekiz yıldır, Stephen “DJ tWitch” Patronu için DJ ve yardımcı olarak görev yaptı Ellen DeGeneres üzerinde Ellen DeGeneres Gösterisi64 yaşındaki Ellen, ölüm haberinin ardından, kendisinin ve twitch’in yakın arkadaşının kaybının yasını tutarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. instagram 14 Aralık Çarşamba günü “Kalbim kırıldı. tWitch saf sevgi ve ışıktı” diye yazdı. “O benim ailemdi ve onu tüm kalbimle sevdim. Onu özleyeceğim.”

Ellen DeGeneres, Stephen "Twitch" Patronunun Yasını Tutuyor İçten Bir Açıklamayla - Hollywood Life
Ellen’ın twitch’in ölümüyle ilgili açıklaması. (Instagram/Ellen DeGeneres)

Ellen yürek burkan açıklamasını arkadaşının ailesine destek göstererek bitirdi. Lütfen Allison ve onun güzel çocukları Weslie, Maddox ve Zaia’ya sevginizi ve desteğinizi gönderin” dedi.

40 yaşındaki Boss’un 13 Aralık Salı günü vefat ettiği bildirildi. TMZ. Yayın, karısının, Allison Holker, eşinin arabasını almadan evden çıktığını bildirmek için Los Angeles Polis Departmanına gitti. Polisin, Stephen’ı orada buldukları Los Angeles’taki bir otelde meydana gelen bir olay çağrısına yanıt verdiği bildirildi. TMZ, DJ’in kendi canına kıydığını ancak ölüm nedeninin hemen bilinmediğini bildirdi.

Ellen DeGeneres, Stephen "Twitch" Patronunun Yasını Tutuyor İçten Bir Açıklamayla - Hollywood Life
(TheEllenShow/Youtube)

Stephen, Mayıs 2022’de Fox’un UpFront programında Ellen ile olan bağı üzerine düşündü. E! Haberler. “Sadece gülüyoruz, gülüyoruz ve gülüyoruz.” Dedi ki Ellen göster sona ermek “böyle güzel bir dönemin sonudur. [The show] hayatımı tamamen değiştirdi ve bana öyle bir aile ve öyle bir dostluk verdi ki. Bu unutulmaz.” Ayrıca şovun mirasının “bir platformu olmayan insanlara ışık tutmak” olduğunu söyledi… Gerçekten umuyorum ki, ister talk show şeklinde olsun ister başka bir şey, sıradan insanlara ışık tutan çok daha fazla yer göreceğiz. Bizden daha büyük olduğu için insanlara yardım etmek için inanılmaz şeyler yapıyoruz.”

Ellen DeGeneres, Stephen "Twitch" Patronunun Yasını Tutuyor İçten Bir Açıklamayla - Hollywood Life
Stephen Boss, Hillary Clinton ve Ellen DeGeneres. (Mary Altaffer/AP/Shutterstock)

Sondan bir önceki bölümde Ellen DeGeneres Gösterisi, Ellen, Stephen’ın DJ kabininden çıkmasını ve sahnede kendisine katılmasını sağladı. Arkadaşını anmak için özel bir video yayınlamadan önce “Seni çok seviyorum” dedi. Sargı. “Her ne sebeple olursa olsun burada olmadığı zaman, sadece farklı. bakmak için ona güveniyorum [me] ve aptalca şakalar yapın. O benim dostum. O benim yardımcım çünkü bu bağlantımız var, ”dedi Ellen videoda. “O hayatımdan asla çıkmayacak.”

Saygı duruşunun ardından DeGeneres’e “Kazandığımız aileyi seviyorum” dedi. “Her zaman hatırlayacağım bir şey, bana sadece kendim olabileceğim bir yer vermiş olman.”

Stephen Boss, kariyerine dansçı olarak başladı. Zafer Bıçakları ve 2007’ler saç spreyi yarışmadan önce Yani Dans Edebileceğini Düşünüyorsun. 2008 sezonunda ikinci olduktan sonra 2011, 2012 ve 2013 yıllarında All-Star olarak geri döndü. Adım Adım Devrim ve Sihirli Mike XXL ve gibi televizyon programlarında Disney’in Peri Masalı Düğünleri ve Gerçek Kirli Dans.


Siz veya tanıdığınız biri krizdeyse, Ulusal İntihar Önleme Hattı 1-800-273-TALK (8255) numaralı telefondan veya 741741’e TALK yazıp Kriz Metin Hattı ile iletişime geçin.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/ellen-degeneres-stephen-twitch-boss-death-statement/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir