Elle Macpherson Yeni Videoda İpli Bikini ve Kırpılmış Kazak Salladı – Hollywood Life


Elle Macpherson Yeni Videoda İpli Bikini ve Kırpılmış Kazak Salladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Elle Macpherson58, son haliyle inanılmaz görünüyordu instagram video. Yıllar boyunca “Vücut” olarak bilinen süper model, klipte kırpılmış uzun kollu bir süveter ve küçük siyah bikini altıyla poz verdiğinde yaşın sadece bir sayı olduğunu kanıtladı. Dışarıdaki bir lambanın altında sırtını duvara yaslarken saçlarını topuz yapmıştı ve görünümüne güneş gözlüklerini eklemişti.

“Mindfulness’a gelince… Her gün nefes pratiği ve meditasyonla zihnime, bedenime ve ruhuma bakıyorum. Günlük pratiğim sabahları yaklaşık 25 dakika meditasyon yapmayı içeriyor – rehberli veya sessizce. Hayatımı sadece belirli zamanlarda değil, sürekli bir meditatif bağlantı akışı içinde yaşamaya çalışıyorum. Ayrıca Read ile yaptığı röportajın tanıtımını yaptı. Beden + Ruh dergi.

Elle’nin gönderisi yükseldiğinde, hayranları çok sayıda yorumla iltifat etti. Bir hayran, “İyi görünüyor Elle,” diye yazarken, bir başkası, “İlham verici! Spor salonuna geri dönmem gerektiğini hatırlatıyor!” Üçüncüsü ona “tek kelimeyle güzel” dedi ve dördüncüsü onun “hala Beden” olduğunu söyledi.

Elle Macpherson
Elle önceki bir gezi sırasında formda görünüyor. (Sıçrama Haberleri)

Elle’nin yeni videosu, Paris Moda Haftası’nda oğluyla birlikte Dior defilesine katıldığında manşetlere çıktıktan sadece birkaç ay sonra geldi. Flynn, 24. Gururlu anne için uzun bej bir elbise ve Flynn için beyaz bir bluz üzerine siyah bir blazer ve siyah pantolon dahil olmak üzere ikisi de şık kıyafetler içinde harika görünüyorlardı. Ayrıca desenli topuklu siyah platformlar giymişti ve o da siyah parlak bağcıklı ayakkabılar giymişti.

Elle, gösteriden kendi fotoğrafını sosyal medyada yayınladığında oğluna “favori randevusu” demeye devam etti. Flynn, eski sevgilisiyle olan en büyük oğluArpad Busson1996 yılında çıkmaya başladığı . Bir oğulları daha var. Aurelius Cy Andrea Busson, 19, kim gidiyor Cy. Eski çift, birlikte yaklaşık on yıl geçirdikten sonra Temmuz 2005’te ayrıldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/elle-macpherson-string-bikini-cropped-sweater-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir