‘Elle’ Fotoğrafları – Hollywood Life


Joe Jonas Sophie Turner


Galeriyi görüntüle

sophie turner sonunda kocasıyla birlikte 2 numaralı bebeği beklediğini doğruladı Joe Jonas! 26 yaşındaki Sophie, ilk kez Şubat 2022’de 32 yaşındaki Joe ile Los Angeles’ta bir gezintiye çıkarken bebek yumruğunu çıkardı. Aynı ay, Joe ile birlikte çıplak göbeği sergilenirken okyanusta sıçrarken görüldü. Ancak, mahremiyetiyle ünlü çift, hamilelik haberlerini hiçbir zaman doğrulamadı ve şu ana kadar her zamanki gibi işlerine devam etti.

“Hayat benim için bundan ibaret – gelecek nesli yetiştirmek” dedi. Elle İngiltere Dergi için büyüyen bebek yumruğunu poz verip kucakladıktan sonra Haziran sayısı için. “Hayattaki en güzel şey, kızımın güçlendiğini görmek. Aileyi genişleteceğimiz için çok heyecanlıyız. Bu gelmiş geçmiş en iyi nimettir.”

Joe Jonas Sophie Turner
Sophie Turner, 2022 Met Gala’da Joe Jonas’ın yanında büyüyen bebek yumruğunu kucakladı (Fotoğraf: Stephen Lovekin/BEI/Shutterstock)

22 aylık kızının nasıl olduğunu da anlattı. WillaTemmuz 2020’de Joe ile birlikte olduğu, abla olma haberlerine alışmaktadır. “Midemimi gösterip ‘Orada ne var?’ diyeceğim. Ve ‘Bebeğim’ diyecek” diye açıkladı Sophie. Willa’nın büyüyen bebek yumruğunun ne anlama geldiğinin farkında olup olmadığından tam olarak emin olmadığını belirtti. “Bence göbeğin bir bebek olduğunu düşünüyor ve bunun adı bu. Ama normalden çok daha yapışkan, bu yüzden bir fikri olduğunu düşünüyorum. Her zaman annesini istiyor – kendi bölgesini talep ediyor, ”diye açıkladı İngiliz aktris.

Sophie ve Joe, Willa ile olan hamilelik haberleri konusunda da oldukça sessizdiler. Bununla birlikte, paparazziler de hamileyken onları fark edebildiler. Willa’nın doğum haberi, olayın üzerinden birkaç gün geçene kadar yayınlanmadı ve HollywoodYaşam heyecan verici haberi çiftin temsilcileri aracılığıyla teyit edebildi. Artı, bir kaynak ÖZEL söyledi HollywoodYaşam Joe, ebeveynlik rolünü üstleneceği için ne kadar heyecanlıydı. Joe, tüm zamanların en gururlu yeni babası ve tüm arkadaşlarının küçük kızıyla tanışmasını bekleyemiyor. Ama şu anda çok temkinli olmak istedikleri için arkadaşları gelmiyor” dedi.

Sophie Turner Joe Jonas
Sophie Turner hamileliğinin ne kadar ilerlediğini doğrulamadı (Fotoğraf: RCF/MEGA)

Joe ve Sophie Mayıs 2019’da evlenmişlerdi. En az 2016’dan beri çıktıktan sonra 2017’de nişanlanmışlardı. İçeriden alınan bilgilere göre, koridordan aşağı yürüdüklerinde, mutlu çiftin güya çocukları çoktan kafalarındaydı. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Sophie’nin tüm acil çalışmaları tamamlandı, ancak şimdi koşarak yere vurmak istiyor. Game of Thrones bitti,” diye Temmuz 2019’da açıkladı içeriden. “Bir aile kurmadan önce birkaç oyunculuk daha yapmak istiyor. Joe’ya gelince, kardeşleriyle birlikte turneye çıkıyor ve turdan sonra bir aile kurmakla ilgileniyor. İkisi de gelecek yılın başlarında başlamanın gerçekten harika olacağını düşünüyor ve tur bittiğinde başlayıp hamile kalmaya çalışabilecekleri düşüncesi onlardan kaçmadı. [in Europe]” Görünüşe göre istedikleri her şeye sahipler!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/sophie-turner-confirms-pregnancy-baby-bump-elle-photos/

Yorum yapın