Elle Fanning ve Daha Fazla Yıldız Cannes Film Festivali 2023’te Parlıyor


Ooh la la, ünlüler Fransa’ya yüksek moda getiriyor.

Cannes Film Festivali 2023, 16 Mayıs’ta Hollywood’un en büyük ve en parlak isimlerinin kırmızı halıda bakışlarıyla başladı.

Konuşma konusu olan mesele? Elle Fanning bir değil hizmet etti iki Hotel Martinez’de dalgalı bir yaka, fırfırlı deniz kızı etek ucu ve zarif spagetti askılara sahip Külkedisi mavisi astarlı bir elbise giyen moda fantezileri. Görünümü bir boyun atkısı ve cesur kırmızı dudaklarla şekillendirdi.

Günün ilerleyen saatlerinde, Jeanne du Barry gösterim ve açılış töreni, Büyük yıldız, ışıltılı bir Alexander McQueen elbisesiyle parladı. Korseli korsaj, mimari çiçek taç yapraklarından ve eteğine serpiştirilerek peri tozuna bulanmış gibi görünmesini sağlayan ışıltılı gümüş boncuklardan oluşuyordu.

Bunlara ek olarak, Catherine Zeta-Jones Ve Uma Thurman Ateş kırmızısı önlükleriyle kırmızı halıda yarışırken, Helen Mirren dramatik yeni saç rengiyle mükemmel bir şekilde eşleşen, vücudu saran canlı mavi bir elbiseyle büyülendi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374552/elle-fanning-brie-larson-and-more-stars-shine-at-cannes-film-festival-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir