Elle Fanning, “Unf–kable” Olduğu İçin 16 Yaşında Filmdeki Rolünü Kaybettiğini Anımsıyor


Ve o sırada olayı nasıl sindirdiği konusunda Elle, “Bana zarar vermiş gibi hissetmiyorum ama kesinlikle kendimin farkına varmamı sağladı.”

25 yaşındaki oyuncu, “Her zaman son derece kendime güveniyordum, ama elbette halkın gözünde büyüyorsun ve bu tuhaf,” diye devam etti. “12 yaşımdayken paparazzilerin fotoğraflarına bakacağım ve ‘O yaşta kendimin böyle bir aynasını görmek iyi bir şey mi?’ diye düşüneceğim.”

Ve Hollywood’da geçen onca yıldan sonra, Zararlı aktris, “bir çocuk oyuncu veya bir Disney prensesinden” daha fazlası olarak kendine geliyor.

Büyük, yine, sarışın bir kraliyet gibi,” Elle, karakteri İmparatoriçe Catherine için kabul etti, “ama o kadar ters döndü çünkü şehvetli ve şiddetli ve her iki kelimede bir C kelimesini söylüyoruz. Dizi için minnettarım çünkü artık çocuk oyuncu olayına karşı savaşıyormuş gibi hissetmiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376511/elle-fanning-recalls-losing-role-in-father-daughter-film-at-16-for-being-%22unf-kable%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir