Elle Fanning, Michelle Carter’ın Metinlerinin Portreyi Nasıl Etkilediğini Açıkladı


Elle Fanning hepsine erişimi vardı onlar Metin mesajları.

Ve 23 yaşındaki oyuncuya göre, “korkunçtu ve üstesinden gelmek zordu”. Ama onun tasvirini nasıl etkilediler? Michelle Carter Hulu’da Plainville’li Kız?

Fanning, “İlişkilerini tanımada yardımcı oldular” dedi. Haftalık eğlence Carter ve erkek arkadaşı Conrad Roy IIICarter’dan kendisini intihar etmeye teşvik eden bir dizi mesaj aldıktan sonra 2015’te intihar ederek öldü. “En azından metin üzerinden aralarındaki ilişki.”

Plainville’li Kız Carter’ın eşi benzeri görülmemiş “mesajlaşma intiharı” vakasının gerçek hikayesinden ilham alıyor ve Esquire tarafından aynı adlı makale Jesse Barron. Dizi, Carter’ın Roy ile ilişkisini, ölümüne yol açan olayları ve onun kasıtsız adam öldürmekten mahkumiyetini araştırıyor.

Ama Fanning ve başrol oyuncusu olmasına rağmen Colton Ryan Roy’u canlandıran, YouTube’daki mesajlara ve mahkeme kayıtlarına erişimi olan Roy, onlara “mutlaka tüm cevapları” vermediklerini açıkladı.

“Gösterimiz yedi yılı kapsıyor” diye ekledi. “Yani yaratmamız gereken bir bölüm var ve Michelle’in televizyon ekranlarımızda olmayan ya da gördüğümüz bir şey olmayan bir yanı var, bu yüzden onu farklı bir şekilde anlamamız gerekiyordu. “


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325075/elle-fanning-reveals-how-michelle-carter-s-texts-influenced-the-girl-from-plainville-portrayal?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir