Ella Travolta, Ölen Anne Kelly Preston’a Doğum Günü Anısını Paylaştı – Hollywood Life


ella travolta, kelly preston, john travolta


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: James Gourley/Shutterstock

Ella Bleu Travolta’nın fotoğrafı. annesini onurlandırdı Kelly Preston’ın fotoğrafı. bir hareketle ölümünden iki yıl sonra doğum günü için Instagram 22 yaşındaki oyuncu, Temmuz 2020’de 57 yaşında vefat eden Kelly’nin annesini ne kadar özlediğini göstermek için bir dizi fotoğrafını paylaştı. Kelly, resimlerin yanı sıra slaytlara “Mutlu Yıllar, Anneciğim” yazdı ve gönderiye kendisini daha çok seven bir başlık ekledi. “Seni seviyoruz” yazdı.

Video şu şekilde ayarlandı: Haley Reinhart’ın “Can’t Help Falling In Love”ın kapağı Elvis Presley, ve Kelly’nin kızıyla çok küçükken çekilmiş birkaç fotoğrafı vardı. Ella’nın hem annesi hem de babasıyla çekilmiş bazı fotoğrafları da vardı. John Travolta, 68. John da gönderiye yorum yapan bir dizi kalp emojisi ile kızına sevgilerini gönderdi.

Tonlarca insan sevgisini Ella ile paylaştı. Hatta Alec Baldwin “saçma” film üzerinde çalışmayı hatırlamak için yorum yaptı Şapkadaki Kedi Kelly ile. “Önemli olan oydu. Kelly Preston, birlikte çalıştığım en sevimli ve en güzel kadın” diye yazdı. “Onunla geçirdiğim tüm anlara değer veriyorum.”

Ella Travolta, Ölen Anne Kelly Preston'a Doğum Günü Anısını Paylaştı – Hollywood Life
Ella, 2018’de Cannes’da babası John ve rahmetli annesi Kelly ile kırmızı halıda yürüyor. (Boyer-Hahn-Marechal/ABACA/Shutterstock)

Kelly, Temmuz 2020’de meme kanseriyle savaştıktan sonra öldü. Kocası gibi Kelly de bir dizi filmde rol alan bir aktrisdi. Jerry Maguire, Oyunun Aşkına, ve Bir Kız Ne İster. Annesinin ölümünden sonra Ella da ona duygusal bir övgü paylaştı. Instagram. “Senin kadar cesur, güçlü, güzel ve sevgi dolu biriyle hiç tanışmadım” diye yazmıştı o sırada. “Hayatı çok güzel yaptın ve biliyorum ki bunu her zaman yapmaya devam edeceksin. Seni çok seviyorum anne.”

Ella Travolta, Ölen Anne Kelly Preston'a Doğum Günü Anısını Paylaştı – Hollywood Life
Ella, 2018 ‘Solo’ galasında annesi Kelly, babası John ve erkek kardeşi Benjamin ile bir fotoğraf için poz veriyor. (James Gourley/Shutterstock)

Kelly ve John, 1991’den vefatına kadar evli kaldılar. Ella’nın yanı sıra iki oğlu vardı: jet, ne yazık ki 2009 yılında 16 yaşında öldü ve Ben, 11. Cumartesi gecesi harareti star ayrıca karısının öldüğü haberini paylaşan bir haraç yayınladı Instagram. “Güzel karım Kelly’nin meme kanseriyle iki yıllık savaşını kaybettiğini size çok ağır bir kalple bildiriyorum. Pek çok kişinin sevgisi ve desteğiyle cesur bir mücadele verdi” diye yazdı. “Kelly’nin aşkı ve hayatı her zaman hatırlanacak. Annelerini kaybetmiş çocuklarım için biraz zaman ayıracağım, bu yüzden bir süre bizden haber alamazsanız şimdiden beni bağışlayın.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/ella-travolta-birthday-tribute-mom-kelly-preston/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir