Elizabeth Shue, Amy Robach Boşandıktan Sonra Andrew Shue’nun Ne Halde Olduğunu Açıklıyor – Hollywood Life


Elisabeth ve Andrew Shue


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Dave Allocca/Starpix/Shutterstock

Amy Robacheski kocası, Andrew Shue12 yıllık evliliklerinin sona ermesinden ve Amy’nin eski sevgilisiyle olan aşkından sonra gayet iyi durumda. Günaydın Amerika ortak çapa TJ Holmes. Bu, kız kardeşine göre, Bebek Bakıcılığındaki Maceralar aktris Elisabeth Shue59. “O harika,” dedi Altıncı Sayfa prömiyerinde İyi Yarı 8 Haziran Perşembe günü Tribeca Festivali’nde.

Amy Robach ve Andrew Shue
Andrew ve Amy 12 yıldır evliler. (Sara Jaye Weiss/Shutterstock)

56 yaşındaki erkek kardeşi Andrew ve 50 yaşındaki Amy, skandalın Kasım 2022’de patlak vermesinden sonra nihayet Mart ayında boşanmalarını kararlaştırdı. Ayrılık, Amy ile eski rol arkadaşı TJ arasındaki iddia edilen bir ilişkinin ortasında geldi, ancak kaynaklar o sırada ısrar etti. yani bir usulsüzlük yoktu. Her ikisi de şovdaki konumlarından çıkarıldı ve TJ de eski karısı avukatından ayrıldı. Marilee Fiebeg. Eski çift, genç bir kızı paylaşıyor, Sabine.

İçeriden bir kaynak, “Bu, ayrılan iki rıza gösteren yetişkindi” dedi. İNSANLAR o zaman. “İkisi de eşlerinden haftalar sonra Ağustos ayında ayrıldılar. İlişki bundan sonrasına kadar başlamadı. Başka bir kaynak söyledi Altıncı Sayfa Amy ve Andrew’un büyük ayrılığa yol açan “sürekli” sorunları olduğunu. Ve Amy ve TJ’nin romantizmi alenen ortaya çıktığında yasal olarak evli olmalarına rağmen, Andrew’un çoktan taşındığı bildirildi.

İçeriden biri, “Amy ve Andrew boşanıyor, neredeyse kesinleşti” dedi. “Bu yazın başlarında taşındı. Yıllar boyunca sürekli sorunlar yaşadılar ve sonunda ayrıldılar.”

TJ Holmes ve Amy Robach
Kristina Bumphrey/Shutterstock

için başka bir kaynak İNSANLAR, ancak Amy ve TJ arasında bir kimya olduğunu ve spekülasyona neden olduğunu kabul etti. Ayrı bir kaynak, “Yaklaşık bir yıl önce bir ilişki yaşadıklarına dair söylentiler vardı” dedi. “Pek çok insan bunda doğruluk payı olabileceğine inanıyordu, çünkü burada karşılıklı bir sevgi olduğunu görebiliyorsunuz. Ama sonunda herkes bunu arkadaşlığa bağladı çünkü her zaman ikisinin de mutlu bir şekilde evli olduğunu söylediler.

Amy ve Melrose Yeri 2010 yılında evlenen yıldız; ilk evliliğinden iki kızı harmanlanmış aileye getirdi. Tim McIntosh: Ava19 ve analiz et15.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/08/elizabeth-shue-reveals-how-andrew-shue-doing-great-amy-robach-divorce/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir