Elizabeth Olsen’in Kırmızı Elbisesi ‘Love & Death’ Galasında: Fotoğraflar – Hollywood Life


elizabeth olsen


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Chelsea Lauren/Shutterstock

Elizabeth Olsen kırmızı halıda her zaman klas görünüyor ve yeni şovunun LA galasında yaptığı tam olarak buydu, Aşk ve Ölüm26 Nisan’da. 34 yaşındaki, eteğinin önünde yüksek bir yırtmaç ve elbisenin arkasında bir oyuk olan, kolsuz, ipeksi kırmızı bir elbise içinde çarpıcı görünüyordu.

elizabeth olsen
Elizabeth Olsen, yeni programı ‘Love & Death’in 26 Nisan’daki Los Angeles galasında bu kırmızı elbiseyle muhteşem görünüyordu. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Elizabeth’in kırmızı elbisesi ipeksi ve dökümlüydü, yarık ise uyluklarının üst kısmından başlayıp uzun, biçimli bacaklarını tam olarak sergiliyordu. Elbise daha seksi olamazmış gibi, sırtı tamamen kesilmiş ve omuzlarının ortasından bir fiyonkla bağlanmıştı. Muhteşem elbiseyi, ön askıları boyunca kristal süslemelere sahip bir çift askılı kırmızı Givenchy G Dokuma Sandalet ile tasarladı. Arkası kaygan bir topuz ve mat kahverengi bir dudak, görünüşünü tamamladı.

Elizabeth’in yeni TV şovunu tanıtırken giydiği kıyafetler inanılmazdı ve bu görünümün yanı sıra son zamanlarda Bugün Gösteri Bedene oturan bir korsajı ve siyah düğmeli pilili eteği olan parlak sarı bir Proenza Shouler Ezilmiş Mat Saten Elbise giydiğinde. Omuzlarına siyah bir blazer ceket geçirdi ve sivri burunlu siyah deri Stuart Weitzman Stuart Pompaları ve Ray-Ban Original Classic Wayfarer güneş gözlükleriyle aksesuar olarak kullandı.

elizabeth olsen
Elizabeth’in elbisesinin tüm arkası kesildi ve arkadan bir fiyonkla bağlandı. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Aktrisin son zamanlardaki en sevdiğimiz bakışlarından bir diğeri de, dizide olduğu zamandı. Stephen Colbert ile Geç Gösteri. Gösteri için yine kırmızı giymişti ama bu sefer 1980’lerden kalma vintage bir V yakalı ve geniş paçalı bir pantolonla Michael Kors Tulumunu salladı. Görünümünü bir çift Beladora Antik Gürcü Küpesi ve siyah sivri burunlu pompalarla tamamladı. yeni dizi Aşk ve Ölüm resmi olarak 27 Nisan 2023’te HBO’da yayınlanıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/elizabeth-olsen-red-dress-love-death-premiere-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir