Elizabeth Olsen’in Chris Evans ve Danielle Haim Hakkında Komik Yorumlarına Bakın


Elizabeth Olsen Bu yalan makinesi testini geçmek için süper güçlerine ihtiyaç duymuş olabilir.

13 Mayıs’ta, WandaVision yıldız sıcak koltukta otururken Vanity Fair onu gerçek hayattaki bir yalan dedektörü testine tabi tuttu. Elizabeth cevaplarını çoğunlukla ciddi (ve dürüst!) tutsa da, söyledikleriyle ilgili bazı komik gerçekleri ortaya çıkardı. gerçekten dahil olmak üzere Hollywood’daki bazı yaşıtlarını düşünüyor. Danielle Haim ve Chris Evans.

Görüşmeyi yapan kişi, Marvel aktrisine bir zamanlar liseden beri tanıdığı Danielle tarafından “korkutulduğundan” bahsettiğini hatırlatarak teste başladı. Elizabeth onu “çok havalı bir havası olan” “çok yetenekli bir insan” olarak tanımladı.

Elizabeth’e daha sonra Danielle’in oyunculuk becerileri hakkındaki görüşü soruldu. (Şarkıcının küçük bir rolü vardı meyan kökü pizzası, hangi kız kardeşi rol aldı Alana Haim.)

“Danielle geçenlerde Meyan Pizza” dedi röportajcı. “Ondan daha iyi bir oyuncu olduğunu mu düşünüyorsun?”

Elizabeth gülerken, “Evet” dedi ve ekledi, “Üzgünüm. Üzgünüm Danielle. Umarım kabul eder.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330924/elizabeth-olsen-s-hilarious-comments-about-chris-evans-and-danielle-haim-will-make-you-lol?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın