Elizabeth Olsen Turuncu Bikini Giyiyor ve Öpüyor Robbie Arnett: Fotoğraflar – Hollywood Life


Elizabeth Olsen Robbie Arnett


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock

Elizabeth Olsen ve onun kocası Robbie Arnett 28 Mayıs’ta İtalya’da birlikte tatil yaparken çok samimi bir anı paylaştı. Günlük mail, Elizabeth üçgen üst kısmı, sevimli sarı dalgalı bobu ve klasik yuvarlak güneş gözlükleri olan küçük, koyu turuncu bir mayoyu salladı. Bu arada, sevgilisi Robbie nane yeşili mayo giyiyordu.

Sevgilerini gösteren Elizabeth, kollarını şefkatle etrafına sararken, kocasını öpmek için parmak uçlarında yükseldi. Çift daha sonra parlak, güneşli bir İtalyan gününde çevrelerini gözlemlerken birbirlerine sevgiyle sarıldılar.

Açıkça birbirlerine aşık olan Elizabeth ve Robbie’nin 2017 yılı civarında çıkmaya başladıkları bildiriliyor. Profesyonel bir müzisyen olan Robbie, indie rock grubu Milo Greene’in bir üyesidir ve evlenme teklif etmiştir. Ingrid Batıya Gidiyor 2019 yılında aktris.

Elizabeth Olsen Robbie Arnett
Elizabeth Olsen ve Kocası Robbie Arnett (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Çift, ilişkilerinin doğasını gündemden ve sosyal medyadan uzak tutmaya çalışsa da Elizabeth yanlışlıkla ikisinin Haziran 2021’de evlendiğini ağzından kaçırdı. Ancak düğünün kesin tarihi bilinmiyor. WandaVision Star, Robbie’den sanal bir röportajda “kocası” olarak bahsetti. Çeşitlilik ve Kaley Cuoco.

Daha önce, Olsen’in en küçük kardeşi romantik bir ilişkiye sahipti. Boyd HolbrookMart 2014’ten Ocak 2015’e kadar nişanlı olduğu. Tom Hiddleston 2015 yılında.

Elizabeth’in biyolojik ailesiyle olan bağlantısına gelince, kendisinden büyük ikiz kız kardeşleriyle güçlü bir bağı olduğunu bildiriyor. Mary-Kate ve Ashley Olsen. Büyürken onlar tarafından korunduğunu hissettiğini söylüyor ve aynı zamanda acımasız oyunculuk endüstrisinde ayağını kapıya koymasına yardım ettikleri için ünlerine güveniyor.

Şimdi ana akım bir başarı olan Elizabeth’in son büyük başarısı, yüksek hasılat yapan 2022 filminde The Scarlett Witch olarak da bilinen Wanda Maximoff’u oynuyor. Deliliğin Çoklu Evreninde Dr Strange. ile ÖZEL RÖPORTAJ HollywoodYaşamoyuncu, aksiyon dolu film sırasında karakterinin duygusal yolculuğunu anlattı.

“8 yıldır görmediğimiz yeni bir kendine güveni var ve gerçekten hiçbir şey için özür dilemiyor. İnançlarında çok net hissediyor. Bunu çok takdire şayan buluyorum ve onu bu çılgınlık yolculuğuna atmaktan keyif aldım. İnsanların bazen hayal kırıklığına uğradığı karakterleri oynamanın sorun olmadığını düşünüyorum. Bir aktör olarak bundan zevk alıyorum,” diye açıkladı Elizabeth anlayışlı bir şekilde.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/28/elizabeth-olsen-orange-bikini-kissing-robbie-arnett-photos/

Yorum yapın

SMM Panel