Elizabeth Olsen, Robbie Arnett Elopement Hakkında Nadir Bir Yorum Yaptı


Elizabeth Olsen sadece bazılarını onayladı harika haberler.

üzerinde sanal bir görünüm sırasında SiriusXM‘s Jess Çağla Gösterisi, WandaVision aktris, kendisinin ve müzisyen olduğunu açıkladı Robbie Arnett düğümü yıllar önce özel olarak bağladı. Röportaj sırasında Robbie’nin de katıldığı Elizabeth, COVID karantinası sırasında evlenip evlenmedikleri sorulduğunda, “Evliliğimiz hakkında hiçbir zaman fazla konuşmadık” dedi. “Kaçtık ve sonra başka bir zamanda düğünümüz oldu ama bu COVID’den önceydi. Sadece bunun hakkında hiç konuşmadım.”

33 yaşındaki Elizabeth’in açıkladığı gibi, zamanlama çiftin lehineydi. Ev sahiplerine “İngiltere’de çalışmak zorunda kaldım ve bununla ilgili vize sorunları var” dedi. Jess Çağlayan ve Julia Cunningham. “Aslında hiç gelemezdi. Ayrıca her şey o kadar arka plandaydı ki. O zaman evlenmeyi denemekten bile hoşlanmıyordun. Ama sonunda işe yaradı.”

Tam bir yıl önce Elizabeth, 30 yaşındaki Robbie ile evli olduklarını gelişigüzel bir şekilde açıkladı. ÇeşitlilikAktörler dizisindeki Aktörler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336173/elizabeth-olsen-and-husband-robbie-arnett-share-rare-details-about-their-elopement?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir