Elizabeth Olsen, Mary-Kate ve Ashley Kızkardeşleri Tarafından “Şımartıldığını” Hatırlıyor


olarak büyümek Mary-Kate ve Ashley Olsenküçük kız kardeşi kesinlikle bazı avantajlarla geldi

Elizabeth Olsen ablaları sık sık onun sevgisi için rekabet ettiğinden, gençken ünlü ikizlerinden çok fazla ilgi gördüğünü ortaya koydu.

“İkizlerin küçük kardeşi olmak harika bir duygu” dedi. Harper’s Bazaar İngiltere 5 Mayıs’ta yayınlanan bir profilde “Biri tarafından şımartıldıysam diğeri ona uymak istedi. Sevdim.”

Elizabeth 1989’da doğduğunda, Mary-Kate ve Ashley, hit ABC sitcom’daki Michelle Tanner rolündeki ortak rolleri sayesinde zaten ünlüydüler. Dolu ev. 33 yaşındaki oyuncu, genç yaşta oyunculuk yapmak istediğini bildiğini, ancak kız kardeşlerinin başarısını takip etmenin göz korkutucu bir başarı olduğunu söyledi.

“Yapmak istediğim şeyin bu olduğunu her zaman biliyordum, sadece bunu yapmak isteyip istemediğim konusunda çok fazla güvensizim vardı” diye paylaştı. “Beni daha çok çalıştıran ve belki de omzumda aşırı hazırlıklı ve disiplinli olmamı sağlayan o varlığı her zaman hissettim, bu yüzden gerçekten hak ettiğimi hissedebildim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329689/elizabeth-olsen-recalls-being-spoiled-by-sisters-mary-kate-and-ashley-olsen?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın