Elizabeth Olsen, John Krasinski’nin “Asla Tanışmadığını” Paylaştı


Marvel hayranlarının Elizabeth’in ifşasına kesinlikle şaşırdıklarını söylemek güvenli. Aktrisin komik yanıtına tepkilerini paylaşmak için hızla sosyal medyaya gittiler Keke Palmer‘s ikonik “Bu Adam için üzgünüm” anı kendi yalan makinesi testi sırasında.

bir hayran yazdı“Elizabeth Olsen, John Krasinski’nin fotoğrafına bir göz attı ve aynı filmde olmalarına rağmen ‘o adamı tanımıyorum’ dedi.”

Bir diğeri film yapım sürecini övdü, ekleme“Elizabeth Olsen ve John Krasinski’nin #MultiverseOfMadness’ta bütün bir sahneyi birlikte çekmeleri ve aslında birbirleriyle hiç tanışmamaları olağanüstü. Vay canına, film büyüsüne bayılırım.”

Ve üçüncü bir hayran, tüm suçu Çoklu Evren’e yükledi, yazı“Doğruyu söylüyor, onu hiç görmedi. O sahneleri John Krasinski ile çeken bir Elizabeth Olsen varyantıydı (ayrıca bir varyant).

Ancak, Elizabeth yaptı dahil olmak üzere tanıştığı bazı Marvel ortak yıldızları hakkında konuşma şansı yakalayın. Benedict Cumberbatchkabul ettiği kişi, heyecanlı bir su samuru gibi “biraz” görünüyordu.

Onu da tartıştı Kaptan Amerika: İç Savaş yardımcı yıldız Chris Evans ve sette step dansına olan sevgisini de ekleyerek, “Onda sevdiğim şeylerden biri de bu.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331015/elizabeth-olsen-surprises-marvel-fans-by-sharing-that-she-s-never-met-john-krasinski?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın