Elizabeth Olmak I. Elizabeth’in “Yanlış” İlk Romantik Romanını Ortaya Çıkarıyor


Bu kraliyet romantizmi baş döndürecek.

19 Haziran’da yayınlanan bölümde Elizabeth OlmakPrenses Elizabeth (Alicia von Rittberg) ve Thomas Seymour (Tom Cullen) birbirlerine olan duygularını belli eder. Ancak, daha uygunsuz olamayacağından, bu olası eşleşme konusunda fazla heyecanlanmayın. Thomas, Elizabeth’in koruyucusu eski üvey annesi Catherine Parr (jessica yağmur), ama aynı zamanda gelecekteki kraliçeden yaklaşık 20 yaş büyük.

Bölüm, Thomas’ın Elizabeth’in odasına dalıp, üzerinde şeffaf bir gecelikten başka bir şey olmadan yatakta yatarken üzerindeki örtüleri çıkarması ile başlar. Elizabeth’in hizmetçisi karşı çıkarken, Thomas açıkça “Evimi ayağa kaldıracağım” diye karşılık veriyor.

Bu, ikisi arasındaki son uygunsuz değişim değil. Yukarıda bahsedilen aşk ilanı, Thomas’ın Elizabeth’i baştan çıkarmasını ve genç kraliyete, “Hayatımı mahvedebilirsin Elizabeth. Ve eğer istersen, sana izin vereceğim” demesini içeriyor.

İkili tutkulu bir öpücüğü paylaşır, Thomas eliyle genç Elizabeth’in mahrem bölgelerine dokunmaya devam eder.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335004/how-becoming-elizabeth-unpacks-the-complex-relationship-from-queen-elizabeth-i-s-youth?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel