Elizabeth Hurley, New York’ta Pembe Payetli Elbisesiyle Parlıyor – Hollywood Life


Elizabeth Hurley, New York'ta Pembe Payetli Elbisesiyle Parlıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Elizabeth Hurley56 yaşındaki Salı günü New York’ta eşyalarını çalarak fotoğraflandığında gözleri ağrıyordu! Aktris bir binadan çıktı ve dalgalı bir yaka içeren ve kıvrımlarını mükemmel bir şekilde saran uzun kollu pembe payetli elbisesini sergiledi. Görünümü uyumlu pembe sallantılı küpelerle eşleştirdi ve üzerinde epik görünen metalik pembe ayakkabılar ekledi.

Elizabeth Hurley
Elizabeth Hurley muhteşem elbisesiyle. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Güzelliğin etkileyici modası da bununla sınırlı kalmadı. Yerde ve dalgalı olduğu için pembe bir debriyaj çantası da taşıyordu. Görünüm, yumuşak pembe bir ruj ve muhteşem mavi gözlerini ortaya çıkaran koyu renkli bir göz kalemi içeren göz alıcı makyajla tamamlandı.

Elizabeth Hurley
Elizabeth Hurley, Hot Pink Party’nin pembe halısında poz veriyor. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Elizabeth pembe elbiseyi Göğüs Kanseri Araştırma Vakfı’nın Glasshouse’daki Pembe Partide giydi. Etkinliğin pembe halısında poz verdi ve tercih ettiği kıyafetiyle kesinlikle parladı. İngiliz esmer, büyükannesini 1992’de meme kanserinden kaybettiğinden beri vakfın uzun süredir destekçisi ve desteğiyle başkalarına ilham vermeye devam ediyor. Arkadaşına da 2018’de hastalık teşhisi kondu, bu yüzden farkındalığı artırmaya yardımcı olmak için daha fazla nedeni var.

Elizabeth’in son etkinlik görünümünden önce, manşetlere çıkan bir Instagram fotoğrafıyla büyüledi. Fotoğrafta, güneşli bir yerde bir film setinde takılırken turkuaz bikiniyle poz verdi. “Güneşli bir adada film çekmenin artıları var #newmovie #fatherchristmasisback…yine 😘”, başlıkta yazdı.

Bundan önce, denizyıldızıyla bir plajda poz verdiği gibi turkuaz bir bikiniyi salladı. Instagram’da paylaştığı fotoğraflarda saçlarını toplamış ve güneş gözlüklerini sallamış ve suda dururken kameraya bir gülümseme fırlatmıştı. Fotoğraflara kalp emojileriyle birlikte “Denizin dibinde mutlu bir şekilde geri dönmüyorlar” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/elizabeth-hurley-pink-sequin-gown-nyc-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir