Elizabeth Holmes, Hapishanedeki İlk Ziyaretinde Kocasıyla Elele tutuştu – Hollywood Life


elizabeth holmes kocası hapishane ziyareti


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: JOHN G MABANGLO/EPA-EFE/Shutterstock

Theranos’un kurucusunun gözden düşmesinden bir haftadan az bir süre sonra elizabeth holmes39, dolandırıcılıkla ilgili suçlardan Teksas, Bryan’da hapse girdi, kocası, Billy Evans3 Haziran’da onu ziyaret etti (bkz. FOTOĞRAFLAR BURADA). “Yedi saatlik” olduğu iddia edilen ziyaretleri sırasında Elizabeth, hapishanenin kahverengi çizmeleri de içeren haki üniformasıyla fotoğraflandı. Ayrıca siyah gözlük taktığı ve boynuna bir yaka kartı gibi görünen bir şey taktığı görüldü. Billy ve eski teknoloji girişimcisi bahçede dolaşırken el ele tutuştular ve hatta birlikte yemek yemek için oturdular.

Elizabeth Holmes ve kocası
Elizabeth Holmes ve Billy Evans, 2019’dan beri evliler. ( JOHN G MABANGLO/EPA-EFE/Shutterstock)

Billy uğramakla kalmadı, yanında ailesi de vardı. Hıristiyan Ve Noelbaşına Günlük mail. Elizabeth bağdaş kurarak bir süre sohbet ederken dörtlü bir piknik masasında otururken görüldü. Elizabeth’in 2019’da evlendiği Billy, 30 Mayıs’ta 11 yıllık hapis cezasını çekmeye başlayan karısını ziyaret etmek için sade bir siyah tişört ve siyah kot pantolon giymişti. Invicta3 ay ve William1, Elizabeth’in Anma Günü hafta sonu boyunca birlikte vakit geçirdiği görüldü (bkz. fotoğraflar burada).

Elizabeth, Kasım 2022’de Theranos’ta geçirdiği süre boyunca dolandırıcılık içeren suçlardan mahkum edildi. Federal yargıç Edward Davilaiki çocuk annesine, eski şirketin dolandırıcılığının kurbanlarına tazminat olarak 452 milyon dolar ödeme talimatı verdi. CBS Haberleri. Elizabeth’in ayrıca, cezasının 2034’te sona ermesinin ardından “üç yıllık gözetim” alması gerekecek. Başlangıçta Elizabeth’e 27 Nisan 2023’te hapishaneye teslim olması “emredildi”, ancak talep edebildi. kişisel meselelerini halletmek için daha sonraki bir tarih. 17 Mayıs’ta onaylanan aynı kuruluşa göre “tıbbi ve çocuk bakımı düzenlemeleri” yapması gerektiğini belirtti.

Elizabeth Holmes hapiste
Elizabeth Holmes, 3 Haziran 2023’te hapishanede görüldü. (SplashNews.com)

Stanford’dan ayrılan kişi, Cumartesi günü hapishanede tek başına dolaşırken de resmedildi. Elizabeth, haki renkli üst kısmı olmayan hapishane üniformasını giymeyi seçti ve bej eşofman altı ile kahverengi bir tişört giydiği görüldü. Ayrıca hapishane arazisinde ilerlerken sol bileğinde siyah bir saat ve boynunda bir yaka kartı taşıyordu. Sarı bukleleri biraz darmadağınık görünüyordu ve üzerlerinde belirgin bir dalga vardı, genellikle taktığı düz-düz buklelerinden bir kıvılcım kontrastı.

Eski erkek arkadaşı ve iş ortağı olarak Theranos’un dolandırıcılığından ceza alan tek kişi o değil. Ramesh “Güneşli” Balwani57 yaşındaki, 13 yıllık hapis cezasına Nisan 2023’te başladı. Sunny’nin eski sevgilisi, “Theranos, Inc.’deki yatırımcıları yüz milyonlarca dolar dolandırmaktan” suçlu bulundu. ABD Kuzey Kaliforniya Bölgesi Savcılığı. Eski sevgilisi de dolandırıcılıktan hüküm giymişti. Çift, 2002’de 18 yaşındayken ilk kez tanıştı. Şimdi 57 yaşında olan, sonunda Theranos’un COO’su oldu ve şirketin yatırımcılarını dolandırmak için Elizabeth ile ortaklık kurdu.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/elizabeth-holmes-holds-hands-husband-first-prison-visit-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir