Elisha Cuthbert, Cinsel Fotoğraf Çekimleri Yapmak İçin “Baskı Altında” Hissettiğini Hatırlıyor


Elisha Cuthbert perdeyi geri çekiyor.

Kariyerinde daha erken bir zamana yansıyan, Kiler aktris, hiper-cinselleştirilmiş bir derginin kapağında poz vermeye geldiğinde, “O zamanlar gerçekten başka seçenek yoktu” dedi.

22 Ağustos’taki bölümü sırasında, “Bunun gerçekten olduğu zamanda bir boşlukta sona erdik” dedi. Rachel Bilson ile Geniş Fikirler dijital ses dosyası. “halle berry Tanrı aşkına yapıyordu. Jennifer aniston yapıyordu.”

Fotoğraf çekimlerine baktığımızda, ” [film] studio yapmanı istedi” diye ekledi, “Muhtemelen buna maruz kalmak ve bunu yapmak için baskı hissetmek için çok gençtik.”

Ve yıllar geçerken, anneden kıza Elişa Zafir4 ve 6 aylık oğlu masal— bu fotoğrafların tam olarak kaybolmadığını kaydetti.

Elisha, “Çocuklarıma açıklamam gereken şey bu,” dedi. “Bu tuhaf, tuhaf kıyafet ve saç ekleme. Ve bu kadar çılgın olan ne biliyor musun? Bu resimlerin ne kadarının airbrushing kadar doğru olduğunu bile bilmiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343260/elisha-cuthbert-recalls-feeling-pressured-to-do-sexual-photoshoots?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir