Elijah Wood ve ‘Yüzüklerin Efendisi’ Oyuncuları Irkçılığa Karşı TV Şovunu Savunuyor – Hollywood Life


İlyas Ahşap


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Michael Mcgurk/Shutterstock

Orijinal oyuncu kadrosu Yüzüklerin Efendisi çeşitli yeni televizyon dizileri için uğraşıyor. Irkçı trollerin Amazon Prime Video’yu eleştirmesinin ardından Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri birkaç renkli insanı içeren oyuncu kadrosu için, İlyas Ahşap, dominik monaghanve Billy Boyd nefret edenlere net bir mesaj göndermek için birleşti. İkonik film serisinde rol alan üçlünün tümü, franchise karakterlerinin kulaklarının çeşitli ten tonlarında tasvirleriyle uyumlu beyaz tişörtler giydi.

41 yaşındaki Elijah, kendisinin ve yıldız arkadaşlarının fotoğrafını Twitter’da “Hepiniz Buraya Hoş Geldiniz” mesajıyla paylaştı. Elijah, 45 yaşındaki Dominic ve 54 yaşındaki Billy’nin arasında durdu ve hepsi ağızları kapalı kameraya gülümsedi. İlyas ayrıca bir bağlantı ekledi bir çevrimiçi mağaza destekleyen aynı görsellerle farklı giyim ürünleri satan Güç Yüzükleri.

Sean AstinFantastik filmlerde Samwise Gamgee’yi oynayan , Twitter’da paylaştığı bir fotoğrafta farklı kulakların aynı grafikleriyle beyaz bir şapka taktı. Sean, rol arkadaşlarıyla aynı mesajı paylaştı ve çevrimiçi mağazanın bağlantısını da ekledi.

İlyas Ahşap
Billy Boyd, Elijah Wood ve Dominic Monaghan, Billy’nin Aralık 2010’daki düğününde (Fotoğraf: Michael Mcgurk/Shutterstock)

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 1 Eylül’de gösterime girdi ve aşağıdakileri içeren çeşitli bir oyuncu kadrosuna sahiptir: İsmail Cruz CordovaArondir’i oynayan, Lenny HenrySadoc Burrows’u oynayan ve Nazanin Boniadi, kim Bronwyn oynuyor. Gösterinin başlangıcından önce, Lenny gösterinin yapımcılarını kapsayıcı oyuncu seçimi için alkışladı. “Uzun zamandır bana benzeyen hiçbir şeyden sorumlu kimseyi görmedim, bu yüzden yalnızlık” dedi. Kere. “Bütün bu insanlara 2000 yılında söylemeye başladığım aynı şeyleri söylüyorsunuz, yani ‘Sektörün değişmesi gerekiyor ve acele edebilir misiniz lütfen.’ ”

Ejderha EviHBO’nun yeni Game of Thrones prequel, çeşitli oyuncu kadrosu nedeniyle de eleştirildi. ahbap Goldberg Hollywood’da hem şovların hem de demiryolunun çeşitli oyuncu kadrosunu ırkçı trollere karşı savunan ilk yıldızlardan biriydi.

Whoopi, “Bunlar gerçek değil diyerek başlamak istiyorum” dedi. Görünüm. “Ejderhalar yok, hobbitler yok ve çeşitli karakterler ekleyerek – evet – çok uyanık olduklarını söyleyen eleştirmenler var, Bana Siyahların da sahte olamayacağını mı söylüyorsun?’ ” Whoopi’yi dinleyin millet, çünkü bu eleştiri çok yersiz!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/elijah-wood-lord-of-the-rings-cast-racist-trolls-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir