Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde Amanda Seyfried’in Elbise Gardırop Arızası – Hollywood Life


Amanda Seyfried Ufak bir aksiliğin gecesini etkilemesine izin vermeyecekti ve bunu 2023’teki kırmızı halıda kanıtladı. Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri 15 Ocak’ta. 37 yaşındaki çarpıcı bir metalik altın elbise giymişti, ancak kırmızı halıda yaptığı bir röportajda elbisesinin sürekli kırıldığı ve hatta “onu çıkaracağı” konusunda şaka yaptı.

Amanda Seyfried
Amanda Seyfried, 15 Ocak’ta düzenlenen 2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde arşiv niteliğindeki bu altın rengi Dior elbisesiyle muhteşem görünüyordu. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Amanda, tamamen transparan bir korsajı ve bol göğüs dekoltesini ortaya çıkaran dalgalı bir yakası olan, metalik altın renkli, omuzları açık, arşivden kalma bir Dior elbisesi giydi. Elbise, minicik belinde kesilmişti ve göğüs panellerinin altında yıpranmış astar vardı, elbisenin geri kalanı daracık uzun bir eteğe ve kuyruğa akıyordu. Amanda elbisesinin içinde muhteşem ve kendinden emin görünüyordu, bu yüzden bir şeylerin ters gittiğini asla anlayamazdık. Bununla birlikte, bir röportajda Hollywood’a Erişim Amanda kırmızı halıda elbisenin yırtılmaya devam ettiğini açıkladı.

Amanda Seyfried
Amanda Seyfried, 2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Röportajda Amanda, “Kırılmaya devam ediyor. Şaka yapmıyorum, yırtılmaya devam ediyor – kırılmaya devam ediyor – raptiyelendim. Sadece elbisemi çıkaracağım, sadece çıkaracağım, yırtılmaya devam ediyor. Bu iyi. Dürüst olmak gerekirse, eski ve güzel.” Kötü sonuçlanabilecek durumu hafife aldı, ama Amanda zarafet ve kolaylıkla durumu geçiştirdi.

Amanda sadece elbisesiyle muhteşem görünmekle kalmadı, aynı zamanda elbiseyi göz kamaştırıcı bir elmas gerdanlık kolye ve makyaj sanatçısı tarafından yapılan cesur kırmızı dudağa sahip çarpıcı bir cazibe ile süsledi. Genevieve Bay. Bu sırada, sarı saçları alçak bir atkuyruğu şeklinde toplanmış ve kuaför tarafından yüzünü çerçevelemek için iki bukle parçası dışarıda bırakılmıştı. Renato Kampora.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/16/amanda-seyfried-wardrobe-malfunction-critics-choice-awards-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir