Eleştirmenlerin Seçimi Kazandıktan Sonra Neden Padma Lakshmi Duyguyla Yenildi?


Padma Lakshmi sürekli yeni projeler hazırlıyor, bu yüzden geçen haftayı prestijli ödüller kazanarak geçirmesi şaşırtıcı değil.

Yemek uzmanı artık üç Eleştirmenlerin Seçimi Gerçek TV Ödülü’nün gururlu sahibidir; bunlardan biri şu anda sunuculuk görevlerini kabul etmiştir. en iyi şef ve Hulu’nun ulusun tadına bakın—Bir James Beard Vakfı Ödülü ile birlikte.

Padma, Eleştirmenlerin Seçimi ödüllerini almaya hazırdı ve E’ye söylediği gibi! 15 Haziran’da özel bir röportajda çıkan haber, tepkisine gerçekten şaşırmıştı. “Sahneye çıktım ve ağlayarak dışarı çıktım” diye hatırladı. “Sahnede gözyaşlarına boğuldum çünkü gerçeküstüydü ve bunaltıcıydı. Ve açıkçası, gerçekten kazanmayı istiyordum ama kazanıp kazanamayacağımı bilmiyordum.”

Bu ve o yorgundu. Padma, “Okyanusun ortasında, Meksika Körfezi’nde çekim yapmaktan geliyordum” dedi. “Ben de uçağa bindim, eve geldim, çantamı değiştirdim, yeni kıyafetler aldım ve ertesi sabah Chicago’ya gittim ve her şey bulanıktı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334974/why-padma-lakshmi-was-so-overcome-with-emotion-at-2022-critics-choice-real-tv-awards?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel