Elbisesinin Fotoğrafları – Hollywood Life


Faith Hill, 12 yıl sonra ilk kez 11 Nisan’da CMT Ödülleri’ne geri döndü ve gecenin en büyük ödülünü sunmak için sahneye çıkarken inanılmaz görünüyordu.

İnanç Tepesi 11 Nisan’daki 2022 CMT Müzik Ödülleri’nde tam bir bomba gibi görünüyordu. Üç çocuk annesi Nashville’deki kırmızı halıyı es geçti ama gösterinin sonuna doğru muhteşem bir bakışla sahneye çıktı. Bu, Faith’in 2010’dan beri ilk kez ödül töreniydi ve kesinlikle hayal kırıklığına uğratmadı. Bu sefer Faith, tam oturan, uzun yeşil bir elbise giydi ve bu elbise, topluluğun her yerine yerleştirilmiş pullar sayesinde ışıldıyordu.

inanç tepesi isabel mayıs
Faith Hill ve Isabel May, CMT Ödülleri’nde sunum yaparken. (Andrew H. Walker/Shutterstock)

Evli olan muhteşem country şarkıcısı Tim McGraw, saçlarını şık bir at kuyruğuna toplayarak görünümünü tamamladı. Sahnenin ortasında dururken sallanan küpeler takmış ve yoğun bir yüz makyajı yapmıştı. İnanç ona katıldı 1883 yardımcı yıldız, Isabel Mayıs, etkinlikte. Isabel, Faith’in Yılın Videosu kazananını duyurmasına yardımcı olmak için tek omuzlu pembe bir elbise giydi.

Faith, ilk ve tek CMT Ödülünü 2003 yılında “When The Lights Go Down” filmiyle Yılın Kadın Videosu’nu kazandığında kazandı. Bu yıl, 2022’de Yılın Videosu onurunu dağıtmak için dışarı çıktı. Duyuru yapılmadan önce adaylar üç adaya indirildi: Jason Aldean ve Carrie Underwood “Seni Sevmeseydim” için Kane Brown “Bir Mississippi” için ve Cody Johnson “Yapamazsın” için. Faith ve Isabel, hayranların oylarıyla kazandığı onuru Jason ve Carrie’ye takdim ederek ayrıldılar.

inanç tepesi isabel mayıs
Faith Hill ve Isabel Yılın Videosunu sunabilir. (Ed Rode/ImageSPACE/Shutterstock)

2022 CMT Ödülleri ev sahipliğini yaptı Anthony Mackie, Kelsea Ballerini ve Kane. Kane, Kelsea’nın COVID-19 için pozitif test ettiğini ve ev sahipliği görevlerini evden yapmak zorunda kalacağı ortaya çıktığında son dakikada bir yardımcı ev sahibi olarak eklendi. Yine de gösteri Kelsea’nin evinde bir set oluşturabildi, bu yüzden planlandığı gibi yeni single’ı “Heartfirst”i de seslendirebildi.

Gece, destansı performanslarla dolup taştı. Maren Morris en yeni hiti “Ghost Story”yi seslendiren Carrie gibi sahneye çıktı. Biz de performanslar aldık Miranda Lambert, Thomas Rhett ve Yargıçlarsüre Kenny Chesney gösteriyi yaklaşan yaz turuna destansı bir gizli bakışla kapattı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/12/faith-hill-cmt-awards-2022-dress-photos/

Yorum yapın