Ejderhanın Rhaenyra Evi Arya Stark’a Nasıl Benzer?


Rhaenyra biraz kirlenmekten korkmuyor.

Tabii, prenses tarafından oynanan Emma D’Arcy ve Milly Alcockönümüzdeki günlerde Game of Thrones öncesi niteliğinde Ejderha Evi, ama bu onların karakteri Rhaenyra’nın sıkıntı içindeki bir genç kız olduğu anlamına gelmez. Aslında, Rhaenyra oldukça benzer Maisie Williams‘ erkek fatma karakteri Arya Stark. Milly, “İkisi de kendilerinden beklendiği gibi davranmayan kadınlar,” dedi. Haftalık eğlence. “İkisinin de sahip olduğu asi ve arsız bir ruh var, bence bu yüzden insanlar ona tapacaklar.”

Emma’ya göre Rhaenyra, prensesin onu özgürlüğe eşitlediği için “erkekliğe takıntılıdır”. Rhaenyra, Westeros halkı tarafından kendisine verilen bir takma ad olan Diyarın Zevki lakabından bile hoşlanmıyor, çünkü “insanların göz kamaştırıcı bir nesnesi olmak, pasifliği ima ediyor”.

Ama Rhaenyra bir prensesten çok daha fazlasıdır. Kapalı kapılar ardında, karakter ejderhalara biniyor ve tipik olarak erkekler için ayrılmış diğer etkinliklere katılıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337869/emma-d-arcy-s-house-of-the-dragon-character-will-remind-you-of-a-game-of-thrones-favorite?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir